Przyjaciel Szkoły

Dar dla Radoczy

W dniu 5.12.2007 r. pani Izabella Ziółkowska i pani Stanisława Stenger wraz z uczennicami klasy Vc pojechały do Zespołu Opiekuńczo- Wychowawczego w Radoczy, aby przekazać dary zebrane przez uczniów klas IV - VI.
Akcję zorganizowała klasa Vc.
      Na miejscu przywitani zostali przez pana Dyrektora oraz jedną z wychowawczyń, która opowiedziała o funkcjonowaniu placówki.
      W Ośrodku przebywa młodzież w wieku od 13 do 18 roku życia. Głównie Ci, którzy mają problemy z uczęszczaniem do szkoły lub pochodzą z rodzin patologicznych.
W Ośrodku nie ma zatrudnionych pań sprzątaczek i kucharek. Wychowankowie muszą wszystko robić sami.
      Przywiezione dary na pewno sprawiły frajdę dzieciom, ponieważ piłki, zeszyty, kredki, pisaki i puzzle są marzeniem niejednego z nich.

Ola i Natalia wraz z Dyrektorem Ośrodka