Udział Naszych Piłkarzy w Turnieju o Puchar Premiera.

Uczniowie Naszej Szkoły wzięli udział w największym ogólnopolskim turnieju piłkarskim dla młodzieży - Turnieju o Puchar Premiera Donalda Tuska - Orlik 2012.

Drużyna chłopców w składzie: Oskar Górka, Jakob Kirchner, Bartosz Kocemba, Patryk Koim, Jakub Legut, Mateusz Matyaszek, Sebastian Szostak, Krystian Turza, Jakub Wnęk pod opieką trenera Marcina Biczaka zdobyła I miejsce w eliminacjach gminnych w Andrychowie, powiatowych w Nowej Wsi i eliminacjach wojewódzkich w Kluczach k.Olkusza.

W ostatecznych eliminacjach w Myślenicach uczniowie zajęli II miejsce.

W nagrodę każdy z uczniów otrzymał piłkę, medal i pamiątkowy dyplom, a szkoła otrzymała komplet strojów sportowych dla uczniów.

Nasi piłkarze spotkali się z byłym reprezentantem Polski, a obecnie pełniącym funkcję dyrektora reprezentacji Polski Tomaszem Rząsą.

Gratulujemy Naszym Piłkarzom i życzymy dalszych sukcesów. Mamy nadzieję, że chłopcy jeszcze nie raz pokażą wolę walki.