Konkursy sportowe

Finał Małopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej
w Jesiennych Indywidualnych Biegach Przełajowych
dziewcząt i chłopców

8 października 2014r. na Lotnisku Miejskim w Nowym Targu odbył się Finał Małopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Jesiennych Indywidualnych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców.

Celem imprezy jest popularyzacja biegów przełajowych wśród dzieci i młodzieży oraz wyłonienie najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych. Cieszy duże zainteresowanie i frekwencja dzieci.
              Naszą Szkołę, a za razem powiat wadowicki w kategorii wiekowej dziewcząt klas IV / rocznik 2004/ reprezentowały aż dwie zawodniczki Martyna Matlak z kl. IV e, oraz Anna Legień z kl. IV d, a w kategorii wiekowej klas V /rocznik 2003/ Łucja Lubera z klasy V b.
Wśród prawie stuosobowej grupy dziewcząt klas IV nasza Martynka Matlak uplasowała się na 15 pozycji, Ania Legień w pierwszej 30, Łucja Lubera zaś w swojej stuosobowej grupie zajęła wysokie 20 miejsce.

Dziewczynkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.