Pożegnanie Szóstoklasistów
27 czerwca 2013r.

Polonez w wykonaniu przedstawicieli klas szóstych (film) -kliknij (plik.avi)

W dniu 27 czerwca 2013r. na sali gimnastycznej Naszej Szkoły miało miejsce pożegnanie Szóstoklasistów.

Uroczystą akademię pożegnalną otworzyła Dyrektor Szkoły mgr Anna Rychter, która przywitała gości: Burmistrza Andrychowa, Dyrektora GZO w Andrychowie, Nauczycieli, Rodziców i oczywiście głównych aktorów ceremonii "Szóstoklasistów".

Jak co roku zostały wręczone odznaki Zasłużony dla Szkoły" w Stopniu Srebrnym, Złotym i Diamentowym oraz odznaki "Zasłużony dla Szkoły - Medal Sportowca".

Po wręczeniu odznak, dyplomów oraz Świadectw z wyróżnieniem, nastąpiło przekazanie Sztandaru nowemu Pocztowi Sztandarowemu przez ustępujący Poczet.
         Szóstoklasiści zostali pożegnani przez swoich młodszych kolegów z klasy Vd (wych. p. Krystyna Matusiak), którzy w krótkim, aczkolwiek bardzo interesującym przedstawieniu wyrazili życzenia, które powinny spełnić się w nowym etapie edukacji ich starszych koleżanek i kolegów.

Bal klas szóstych rozpoczął tradycyjny "Polonez" w wykonaniu przedstawicieli klas szóstych, po którym tańczący otrzymali gromkie brawa.

A oto fotoreportaż z pożegnania: