Konkursy sportowe

Finał Powiatowy
w Mini Piłce Siatkowej dziewcząt

24 marca 2014r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 w Andrychowie odbył się Turniej Powiatowy Mini Piłki Siatkowej dziewcząt. Wzięło w nim udział siedem zespołów reprezentujących mistrzów i wicemistrzów gmin  powiatu wadowickiego. Zespół ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Wadowicach, ze szkoły Podstawowej nr 1 w Wieprzu, ze szkoły Podstawowej w Łękawicy, Brzeźnicy, Świnnej Poręby oraz zespoły ze Szkoły Podstawowej nr 2  i nr 4 z Andrychowa.

Po emocjonującej walce zwycięzcą turnieju został zespół ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Andrychowie, któremu uległa drużyna Szkoły Podstawowej nr 2 z Andrychowa. Wyniki rywalizacji:

• I     miejsce   SP 4  Andrychów
  • II     miejsce    SP  2 Andrychów
  • III     miejsce    SP Łękawica
  • IV    miejsce    SP 2 Wadowice
  • V     miejsce    SP Świnna Poręba
  • VI    miejsce    SP Brzeźnica
  • VII   miejsce    SP 1 Wieprz

•               Skład zwycięskiej drużyny SP 4 Andrychów:   Magdalena Drąg, Magdalena Gajczak, Patrycja Bogacz, Dagmara Wiercimak, Oliwia Leśniak,  Katarzyna Sordyl, Karolina Partyka, Aleksandra Korczak, Julia Wójciga, Agnieszka Mrzygłód.

Już 10 kwietnia 2014r. drużyna będzie reprezentować nasz powiat na zawodach rejonowych w Chełmku, gdzie będzie walczyć o finał wojewódzki.
               NASZYM ZAWODNICZKOM GRATULUJEMY I ŻYCZYMY POWODZENIA!!!!