Konkursy sportowe

Mistrzowie Powiatu
w mini piłce koszykowej chłopców

Wielkim sukcesem naszych uczniów zakończyły się Mistrzostwa Powiatu Wadowickiego w mini koszykówce chłopców, które zostały rozegrane 19 marca 2014 roku na hali sportowej Zespołu Szkół Publicznych nr 1w Wadowicach w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Nasi uczniowie, którzy już w grudniu ubiegłego roku zwyciężyli w zawodach gminnych, nie mieli sobie równych również na szczeblu powiatowym. Dużą przewagą pokonali gospodarzy – Szkołę Podstawową nr 4 z Wadowic – 53:18, oraz reprezentację Szkoły Podstawowej z Ryczowa – 66:10, zapewniając sobie tytuł Mistrzów Powiatu i prawo do udziału w zawodach na szczeblu rejonowym.

Już w przyszłym tygodniu – 27 marca, będziemy gościć w naszej Szkole najlepsze zespoły z powiatów: chrzanowskiego, oświęcimskiego i olkuskiego, z którymi nasi chłopcy zmierzą się w walce o awans do finału wojewódzkiego.

Skład reprezentacji: Mikołaj Badowski, Eryk Wróbel, Szymon Potaczek, Oskar Mikołajek, Wiktor Kamuda, Dominik Kołaczyk, Wojciech Kosek, Radosław Zwinczak, Jakub Jura, Daniel Kuźma, Patryk Prus i Tomasz Jończy.
              GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!!