DOBRE PRAKTYKI SPORTOWE - SZKOŁA W RUCHU

Popołudnie na lodowisku

Zima szybko się kończy, dlatego zaraz po feriach (20 lutego 2014 roku)zorganizowaliśmy popołudniowy wyjazd na lodowisko do Wadowic.
              Godzina 13.00 - wyjeżdżamy z Andrychowa. Jest nas wszystkich - 43 osoby (klasa IV B i klasa VIB wraz z nauczycielami).

O godz. 13.30 jesteśmy na lodowisku. Szybkie wypożyczanie łyżew i na lód. Lodowisko jest bardzo duże, dlatego każdy znajduje dla siebie miejsce. Uczniowie, którzy nie umieją jeździć, drobnymi kroczkami, przy "bandach",  z pomocą Pani Ewy, próbują swoich sił.

Klasa szósta już w poprzednich latach uczyła się jeździć na łyżwach, więc mogła pokazać swoje umiejętności łyżwiarskie - wyścigi, slalomy, ewolucje.

Chłopcy wyznaczyli boisko i grają mecz hokeja.

Mija godzina, ale nikt nie chce zakończyć zabawy. Bawimy się więc dalej.
              Po prawie dwóch godzinach, mokrzy od wysiłku schodzimy z tafli lodowiska. Teraz tylko przebrać buty i wracamy zmęczeni do Andrychowa.
              Celem nauczycieli w-f było pokazanie uczniom, jak można aktywnie spędzać czas po szkole.
Mamy nadzieję, że założony cel udało się zrealizować!!!