PLENER MALARSKI

W dniach 5 i 6 października br. członkowie koła plastycznego z Naszej Szkoły zorganizowali plener malarski.

W plenerze brali udział: Wiktoria Łabędzka, Ewelina Zając, Agata Cholewka, Aleksandra Byrska, Weronika Adamczyk, Dominika Turek, Ksenia Ekiert, Urszula Mider, Maia Biel, Barbara Dusza, Joanna Kawczak, Jakub Bizoń, Jan Wawrzyniak, Martyna Pawlus, Małgorzata Frączek, Paulina Bury, Patrycja Bury

Pierwszy dzień

Zaopatrzeni w pędzle, palety i farby wyruszyli by podziwiać i utrwalać na papierze niezwykłe pejzaże Beskidu Małego. Młodzi artyści z "Czwórki" wspinali się na szczyty, z których rozciągły się wspaniałe jesienne widoki i malowali rozległe przestrzenie, góry w cudownych kolorach, drzewa ubrane w barwne liście i srebrzyste górskie potoki wijące się wśród skał.

Po przyjemnej, ale męczącej pracy, mogli odetchnąć w ośrodku wypoczynkowym Czarny Groń. Tam czekały na nich wspaniałe atrakcje.

Drugi dzień

Po nocy spędzonej w gościnnym ośrodku, młodych artystów czekał kolejny pracowity dzień.