Konkursy sportowe

Mistrzynie Gminy w Mini Piłce Ręcznej

W dniu 11 marca 2014 roku w Zespole Szkół Samorządowych w Rzykach odbyły się gminne zawody w mini piłce ręcznej dziewcząt.

W zawodach startowało 6 szkół: SP nr 4 w Andrychowie, SP nr 2 w Andrychowie, ZSS z Sułkowic-Łęgu, ZSS z Roczyn, ZSS z Rzyk oraz ZSS z Targanic.
               Drużyna dziewcząt w składzie: Weronika Sordyl – bramkarz, Dagmara Wiercimak, Wiktoria Dyduch, Kinga Ramęda, Oliwia Leśniak, Weronika Głownia, Julia Krawczycka, Karolina Toczek, Dominika Wiktor, Natalia Ważny, Magdalena Gajczak oraz Karolina Stawowczyk rozgromiła na parkiecie wszystkie swoje przeciwniczki (9:0; 8:0 i 8:2) i tym samym zajęła I miejsce, uzyskując awans do finału powiatowego.
              Dziewczęta będą reprezentować naszą gminę w Wadowicach.

NASZYM SZCZYPIORNISTKOM ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!!!