Konkursy sportowe

Finały Gminne i Powiatowe w Piłce Nożnej Halowej Chłopców.

22 października w Szkole Podstawowej nr 4 w Andrychowie, odbyły się Finały Gminne w Piłce Nożnej Halowej Chłopców.
               W zawodach wzięły udział trzy najlepsze zespoły wyłonione w drodze eliminacji spośród wszystkich szkół podstawowych naszej gminy - SP Inwałd, SP Targanice i SP 4 Andrychów.

Reprezentacja "Czwórki" podobnie jak we wcześniejszych eliminacjach pokonała wszystkich rywali zdobywając tytuł Mistrza Gminy Andrychów i prawo do reprezentowania naszej gminy na zawodach powiatowych.
              Dużym sukcesem reprezentacji Naszej Szkoły, zakończyły się również rozegrane w dniu 4 listopada w Zespole Szkół nr 1 w Wadowicach Mistrzostwa Powiatu. Nasza drużyna wywalczyła I miejsce i będzie reprezentować powiat wadowicki na zawodach rejonowych, które zaplanowane są na 14 listopada b.r.

Warto zauważyć, że w drużynie znalazło się aż trzech czwartoklasistów z niedawno utworzonej w Naszej Szkole klasy sportowej.

Naszą Szkołę reprezentowali: Jakub Budka, Daniel Budka, Jakub Wdowik -wszyscy z klasy 4b, Krzysztof Mikołajek 5e, Konrad Prus 5c, Radosław Zwińczak i Wiktor Śmiłek z 6b, Daniel Kuźma i Jakub Łysoń z 6c, Daniel Dobrzański i Albert Swakoń z 6d.

Drużynę prowadził Marcin Cieluch.

www.edukator.org.pl

i miesiąca października 2007