"X Piknik Rodzinny"
23 MAJA 2015.

W dniu 23.05.2015r. w Naszej Szkole miał miejsce X PIKNIK RODZINNY zorganizowany dla Naszych Uczniów, Nauczycieli, Rodziców i Przyjaciół Szkoły.

Pogoda niezbyt dopisała w tym roku, ale gości odwiedzających "Piknik" było w tym roku zdecydowanie więcej, aniżeli w latach poprzednich. No, bo i atrakcji nie brakowało, zarówno dla tych najmłodszych, jak i nieco starszych :)

W pikniku uczestniczyli: Dyrektor GZO - Andrzej Szafrański, zaproszeni Goście, Rodzice, Uczniowie, mieszkańcy osiedla.

Program był bardzo bogaty. Oprócz występów uczniów młodszej i starszej grupy wiekowej można było obejrzeć taneczny pokaz zespołu DINO w różnych kategoriach wiekowych (od najmłodszych do dorosłych), gala finałowa "Mam Talent", a także rozdanie nagród w Gminnym Konkursie Logopedycznym "Malowane głoski".

Dla sympatyków sportu atrakcją był turniej piłki siatkowej dla uczniów i rodziców "Mama, tata i ja". Zawody cieszyły się dużym powodzeniem. Wzięło w nich udział 40 osób. 20 drużyn podzielono na cztery grupy. Po rozegraniu wszystkich meczy wyłoniono zwycięzców.

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, a pierwsze trzy miejsca medale.
Organizatorami turnieju były panie: Ewa Bury, Ewa Gałosz oraz Agata Wojewodzic.

Kontynuacją roku ubiegłego był VI Turniej Szachowy, a także turniej: "Kamień, papier, nożyce" o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4 w Andrychowie.

Inne imprezy towarzyszące przedsięwzięciu to: stoisko z pop - cornem i watą cukrową, grill, "wystawa i prezentacja multimedialna minerałów i zwierząt, doświadczenia przyrodnicze, kawiarenka, sala gier i zabaw dla najmłodszych i wiele innych.

Dla głodnych i spragnionych przygotowano pyszne ciasta i napoje w kawiarence oraz bigos, karczek, kiełbaskę i oscypki z grilla.

Nie byłoby tej IMPREZY, gdyby nie pomoc Rodziców,zaangażowanie Nauczycieli i Pracowników Obsługi i ofiarność Naszych Sponsorów.
           W imieniu Dyrekcji oraz Rady Szkoły serdecznie dziękujemy za życzliwość,pomoc i serce.

Foto: Piotr Szczepański, Ewa Szemla