"VIII Piknik Rodzinny"oraz trzeci turniej piłki siatkowej
dla uczniów i rodziców "Mama, tata i ja".
25 MAJA 2013.
fotoreportaż

W dniu 25.05.2013r. w Naszej Szkole miał miejsce VIII PIKNIK RODZINNY zorganizowany dla Naszych Uczniów, Nauczycieli, Rodziców i Przyjaciół Szkoły.

Pogoda nie dopisała w tym roku, ale gości odwiedzających "Piknik" było w tym roku zdecydowanie więcej, aniżeli w latach poprzednich. No, bo i atrakcji nie brakowało, zarówno dla tych najmłodszych, jak i nieco starszych :)

W pikniku uczestniczyli: Burmistrz Andrychowa p. Tomasz Żak, zaproszeni Goście, Rodzice, Uczniowie, mieszkańcy osiedla.

Program był bardzo bogaty. Oprócz występów uczniów młodszej i starszej grupy wiekowej można było obejrzeć taneczny pokaz zespołu DINO w różnych kategoriach wiekowych (od najmłodszych do dorosłych).

Dla sympatyków sportu atrakcją był turniej piłki siatkowej dla uczniów i rodziców "Mama, tata i ja". Zawody cieszyły się dużym powodzeniem. Wzięło w nich udział 40 osób. 20 drużyn podzielono na cztery grupy. Po rozegraniu wszystkich meczy wyłoniono zwycięzców:
  • I miejsce - Bartek i Maciej Fijałek
  • II miejsce - Urszula i Rafał Mider
  • III miejsce - Katarzyna i Janusz Sordyl

• Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, a pierwsze trzy miejsca medale.
    Organizatorami turnieju były panie: Ewa Bury, Ewa Gałosz oraz Agata Wojewodzic.

Kontynuacją roku ubiegłego był IV Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4 w Andrychowie.

Inne imprezy towarzyszące przedsięwzięciu to: stoisko z pop - cornem i watą cukrową, grill, "Rodzinny Konkurs Ortograficzny", Program i imprezy towarzyszące akcji "Warzywa i Owoce"- przygotowane przez klasę Vc pod opieką pani Róży Maszczyńskiej, wystawa i prezentacja multimedialna minerałów i zwierząt, doświadczenia przyrodnicze, kawiarenka, sala gier i zabaw dla najmłodszych, pokaz Państwowej Straży Pożarnej i wiele innych.

Dla głodnych i spragnionych przygotowano pyszne ciasta i napoje w kawiarence oraz bigos, karczek, kiełbaskę i oscypki z grilla.

Nie byłoby tej IMPREZY, gdyby nie pomoc Rodziców,zaangażowanie Nauczycieli i Pracowników Obsługi i ofiarność Naszych Sponsorów.
               W imieniu Dyrekcji oraz Rady Szkoły serdecznie dziękujemy za życzliwość,pomoc i serce.