"VII PIKNIK RODZINNY"

19 MAJA 2012.
fotoreportaż

W dniu 19.05.2012r. w Naszej Szkole miał miejsce VII PIKNIK RODZINNY zorganizowany dla Naszych Uczniów, Nauczycieli, Rodziców i Przyjaciół Szkoły.

Pogoda dopisała w tym roku wyśmienicie, w związku z tym wszystkie zaplanowane rzeczy się udały nad podziw.

W pikniku uczestniczyli: zaproszeni Goście, Rodzice, Uczniowie, mieszkańcy osiedla.

Program pikniku był bardzo bogaty. Oprócz występów uczniów młodszej i starszej grupy wiekowej można było obejrzeć taneczny pokaz zespołu DINO w różnych kategoriach wiekowych (od najmłodszych do dorosłych).

Dla sympatyków sportu atrakcją był jak co roku mecz piłki siatkowej: Rodzice - Nauczyciele- Uczniowie.

Kontynuacją roku ubiegłego był III Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4 w Andrychowie.

Inne imprezy towarzyszące przedsięwzięciu to: stoisko z pop - cornem i watą cukrową, grill, Loteria z super fantami,"Rodzinny Konkurs Ortograficzny", wystawa z nagrodami "Moje ukochane, najpiękniejsze zwierzątko", wystawa i prezentacja multimedialna minerałów i zwierząt, doświadczenia przyrodnicze, kawiarenka, sala gier i zabaw dla najmłodszych,pokaz Państwowej Straży Pożarnej.

Dla głodnych i spragnionych przygotowano pyszne ciasta i napoje w kawiarence oraz bigos, karczek, kiełbaskę i oscypki z grilla.

Nie byłoby tej IMPREZY, gdyby nie pomoc Rodziców,zaangażowanie Nauczycieli i Pracowników Obsługi i ofiarność Naszych Sponsorów.
           W imieniu Dyrekcji oraz Rady Szkoły serdecznie dziękujemy za życzliwość,pomoc i serce.

link do zdjęć w pełnej rozdzielczości:

set=a.450784911617396.141097.189090794453477&type=1

www.edukator.org.pl