"VI PIKNIK RODZINNY"

28 MAJA 2011.
fotoreportaż

W dniu 28.05.2011r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Andrychowie miał miejsce VI PIKNIK RODZINNY zorganizowany dla Naszych Uczniów, Nauczycieli, Rodziców i Przyjaciół Szkoły.

Pogoda niestety nie dopisała, w związku z tym kilka zaplanowanych rzeczy się nie odbyło, miedzy innymi : rowerowy tor przeszkód, dmuchana zjeżdżalnia, trampolina.

Pomimo niesprzyjającej aury dopisali za to uczestnicy pikniku: zaproszeni Goście, Rodzice, Uczniowie, mieszkańcy osiedla.

Program pikniku był bardzo bogaty. Oprócz występów uczniów młodszej i starszej grupy wiekowej można było obejrzeć taneczny pokaz zespołu DINO w różnych kategoriach wiekowych (od najmłodszych do dorosłych).

Dla sympatyków sportu atrakcją był jak co roku mecz piłki siatkowej: Rodzice - Nauczyciele- Uczniowie.

Kontynuacją roku ubiegłego był III Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4 w Andrychowie.

Inne imprezy towarzyszące przedsięwzięciu to: stoisko z pop - cornem i watą cukrową, grill, "Skarbiec M'c Kwacza","Rodzinny Konkurs Ortograficzny", wystawa z nagrodami "Moje ukochane, najpiękniejsze zwierzątko", zdjęcia "Nowy Dyrektor Szkoły" , wystawa i prezentacja multimedialna minerałów i zwierząt, doświadczenia przyrodnicze, kawiarenka, sala gier i zabaw dla najmłodszych, znakowanie rowerów, pokaz państwowej straży pożarnej.

Dla głodnych i spragnionych przygotowano pyszne ciasta i napoje w kawiarence oraz bigos, karczek, kiełbaskę i oscypki z grilla.

Nie byłoby tej IMPREZY, gdyby nie pomoc Rodziców,zaangażowanie Nauczycieli i pracowników obsługi i ofiarność Naszych Sponsorów.
           W imieniu Dyrekcji oraz Rady Szkoły serdecznie dziękujemy za życzliwość,pomoc i serce.

link do zdjęć w pełnej rozdzielczości:

i miesiąca października 2007