"V PIKNIK RODZINNY"

29 MAJA 2010.
fotoreportaż

W dniu 29.05.2010r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Andrychowie miał miejsce V PIKNIK RODZINNY zorganizowany dla Naszych Uczniów, Nauczycieli, Rodziców i Przyjaciół Szkoły.

Oprócz występów uczniów młodszej i starszej grupy wiekowej obejrzeliśmy taneczny pokaz zespołu DINO.

Dla sympatyków sportu atrakcją był jak co roku mecz piłki siatkowej: Rodzice - Nauczyciel- Uczniowie.

Kontynuacją roku ubiegłego był II Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4 w Andrychowie.

Inne imprezy towarzyszące przedsięwzięciu to: trampolina, dwie dmuchane zjeżdżalnie, stoisko z pop - cornem i watą cukrową, loteria fantowa,konkurs "Zgadnij kto to?" (zdjęcia nauczycieli "Czwórki" z dzieciństwa) , konkurs "Tajemnice Zakonu..." (p. Piotr Szczepański), doświadczenia przyrodnicze (p. Rafał Kadamus), kawiarenka, sala gier i zabaw dla najmłodszych, konkurs plastyczny pt. "Magiczny ogród" (p. Lidia Siwek), prezentacja multimedialna uczniów koła komputerowego "Mikołaj Kopernik Patronem Naszej Szkoły" III miejsce w konkursie ogólnopolskim.

Straż Miejska zorganizowała "Rowerowy tor przeszkód.
Odbyło się również losowanie nagrody głównej - roweru.

Dla głodnych i spragnionych przygotowano pyszne ciasta i napoje w kawiarence oraz bigos, karczek, kiełbaskę i oscypki z grilla.

Nie byłoby tej IMPREZY gdyby nie pomoc Rodziców,zaangażowanie Nauczycieli i pracowników obsługi i ofiarność Naszych Sponsorów. W imieniu Dyrekcji oraz Rady Szkoły serdecznie dziękujemy za życzliwość,pomoc i serce.

i miesiąca października 2007