"IV PIKNIK RODZINNY"

23 MAJA 2009.
fotoreportaż

W dniu 23.05.2009r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Andrychowie odbył się IV PIKNIK RODZINNY dla Naszych Uczniów, Nauczycieli, Rodziców i Przyjaciół Szkoły.

Oprócz występów uczniów młodszej i starszej grupy wiekowej obejrzeliśmy taneczny pokaz zespołu DINO oraz wysłuchaliśmy koncertu zespołu Czuły Punk(T).

Dla sympatyków sportu atrakcją był jak co roku mecz piłki siatkowej: Rodzice - Nauczyciel- Uczniowie. I jak co roku wygrali Rodzice.

Nowością był I Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4 w Andrychowie.

Inne imprezy towarzyszące przedsięwzięciu to:przejażdżka konna, trampolina, dmuchana zjeżdżalnia, loteria fantowa,doświadczenia przyrodnicze "Nauka czy magia" , quiz "Wiem wszystko", kinematograf, sala gier i zabaw dla najmłodszych.

Straż Miejska zorganizowała "Rowerowy tor przeszkód", a Straż Pożarna udostępniła dzieciom wóz strażacki .
Odbyło się również losowanie nagrody głównej - roweru.

Dla głodnych i spragnionych przygotowano pyszne ciasta i napoje w kawiarence oraz bigos, karczek, kiełbaskę i oscypki z grilla.

Nie byłoby tej IMPREZY gdyby nie pomoc Rodziców,zaangażowanie Nauczycieli i pracowników obsługi i ofiarność Naszych Sponsorów. W imieniu Dyrekcji oraz Rady Szkoły serdecznie dziękujemy za życzliwość,pomoc i serce.

Kolejka po fanty...