Konkursy sportowe

Sobota w "Parku Wodnym" w Krakowie

„O ósmej pod halą gimnastyczną” - od rana było słychać rozmowy. Mimo złej pogody na wszystkich twarzach gościły wielkie uśmiechy.

Sobota 8 listopada 2014 roku. Gdy nadszedł czas zbiórki wszyscy ustawili się w pary. Przeliczyliśmy się i wsiedliśmy do autobusu. Był tam mały tłok, gdyż nie jechaliśmy sami. W tej niezwykłej wycieczce towarzyszyła na podstawówka z Sułkowic.
Do Krakowa dojechaliśmy bardzo szybko, ok.1godz.
              Gdy panie załatwiały formalności my z pracownikiem Aquaparku słuchaliśmy audiobooka o tym, jak się bezpiecznie zachowywać w aquaparku. Po przebraniu się rozmawialiśmy jeszcze z ratownikiem. Później korzystaliśmy przez ponad 2 godz. z atrakcji tego obiektu wodnego. Wiele osób zjeżdżało z czarnej i czerwonej zjeżdżalni. Często zjeżdżali także z Aligatora i Salamandry.
              Dużo radości sprawiła nam "Tęczowa Ścieżka", wir i basen z falą. Gdy minął czas, wyznaczony przez panie poszliśmy się przebrać i suszyć włosy. Później mięliśmy ok.0,5 godz. w barku. Po zjedzeniu ciepłych posiłków, poszliśmy się ciepło ubrać, aby się nie przeziębić. Aby się nie przegrzać wyszliśmy i szybko weszliśmy do autobusu. Po zajęciu miejsc wszyscy zaczęli rozmawiać o tym miło spędzonym czasie. Niektórzy ze zmęczenia pozasypiali w autobusie. Wszyscy po podróży byli bardzo zadowoleni i szczęśliwi.
              Mamy nadzieję, że taka wycieczka się szybko powtórzy, a my będziemy mieli okazje brać w niej udział.

Relację z wycieczki przedstawiła Iga Grabowska z klasy VI d.