Otwarcie nowej hali sportowej.

W dniu 2 grudnia 2010r. Burmistrz Andrychowa Jan Pietras w obecności Dyrekcji Szkoły i Uczniów, otworzył uroczyście, poprzez symboliczne przecięcie biało czerwonej wstęgi halę sportową.

Do tej pory zajęcia w-fu odbywały się w małej sali gimnastycznej oraz na korytarzach szkolnych. Było bardzo ciasno.

Oddanie do użytku nowej hali było tym momentem, na który wszyscy uczniowie bardzo długo czekali.

Nowa hala prezentuje się bardzo okazale. Jest przestronna, widna, bardzo estetyczna, a co najważniejsze będzie służyła wielu, wielu uczniom.
Zaraz po przekazaniu sali przez Burmistrza na świeżą posadzkę hali weszli pierwsi uczniowie, aby poćwiczyć na niej pierwsze lekcje w-fu.