Uwaga ABSOLWENCI !!! film DVD "HISTORIA CZWÓRKI część.I i II"(1970-1976)i (1979 - 1991) - bliższe informacje w sekretariacie
      STRONA GŁÓWNA      SZKOŁA Z KLASĄ      O STRONIE      KSIĘGA GOŚCI      LINKI



>
















Sport

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW
2006/2007


MINISIATKÓWKA CHŁOPCÓW.



  • WICEMISTRZOSTWO GMINY
  • MISTRZOSTWO POWIATU
  • MISTRZOSTWO REJONU



  • 1. Jakub Maciejczyk kl. 6b
    2. Maciej Maryon kl. 6a
    3. Tomasz Kadela kl. 6c
    4. Szymon Kegel kl. 6b
    5. Tomasz Kowalczyk kl. 6b
    6. Jakub Łysoń kl. 6c
    7. Łukasz Chowaniec kl. 6b
    8. Jakub Witkowski kl. 6e
    9. Miłosz Chlebowski kl. 6b
    10. Mariusz Skóbel kl. 5
    11. Szymon Wandzel kl. 5b
    12. Damian Majewski kl. 5d


    Drużyna mini piłki siatkowej chłopców



    MINISIATKÓWKA DZIEWCZĄT.



  • WICEMISTRZOSTWO GMINY
  • WICEMISTRZOSTWO POWIATU



  • 1. Monika Jarosz kl. 6a
    2. Karolina Borak kl. 6a
    3. Anna Buda kl. 6b
    4. Małgorzata Skrzypek kl. 6a
    5. Basia Czerwik kl. 6b
    6. Kamila Stawarz
    7. Klaudia Wrona kl. 6c
    8. Magda Mieszko
    9. Marcelina Łysoń kl. 6e
    10. Agnieszka Kaczmarczyk
    11. Kasia Żydek kl. 6e
    12. Kasia Żur kl. 6e


    Drużyna mini piłki siatkowej dziewcząt

    PIŁKA KOSZYKOWA CHŁOPCÓW.


  • WICEMISTRZOSTWO GMINY



  • 1.Szymon Kegel kl. 6b
    2. Jakub łysoń kl. 6c
    3. Konrad Latosiński kl. 6e
    4. Michał Hus kl. 6e
    5. Konrad Kotlarski
    6. Kornel Kotlarski kl. 6e
    7. Tomek Kadela kl. 6c
    8. Kuba Witkowski kl. 6e
    9. Kamil Kaczmarczyk


    PIŁKA KOSZYKOWA DZIEWCZĄT.


  • WICEMISTRZOSTWO GMINY



  • 1.Małgorzata Skrzypek
    2. Monika Jarosz
    3. Monika Łagosz
    4. Anna Brudny
    5. Aleksandra Mastek
    6. Marta Ochnik
    7. Katarzyna Żydek
    8. Agnieszka Kaczmarczyk
    9. Małgorzata Łagosz


    PIŁKA NOŻNA.

    1.Arek Lewandowski
    2. Tomek Kadela
    3. Kornel Kotlarski
    4. Konrad Kotlarski
    5. Kamil Kras
    6. Oskar Bargiel
    7. Tomek Olejniczak


    TENIS STOŁOWY.



  • III miejsce w Gminie - Małgorzata Skrzypek - awans do Powiatu
  • V miejsce w Gminie - Aneta Potempa - awans do Powiatu

  • INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE.

    1.Piotr Gaszman- 17 miejsce w województwie, mistrz Powiatu
    2. Agnieszka Kaczmarczyk - awans do finałów wojewódzkich

    PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT.

    1.Małgorzata Skrzypek
    2. Karolina Borak
    3. Monika Łagosz
    4. Kasia Żur
    5. Joanna Stawińska
    6. Kasia Żydek
    7. Basia Czerwik
    8. Kamila Stawarz
    9. Marta Ochnik
    10. Agnieszka Kaczmarczyk
    11. Agnieszka Kolasa


    powrót do strony głównej>>>

    Konkurs na najlepszą strone internetową - COOL SITE



    Nasza szkolna witryna otrzymała w dniu
    4 października 2006 r. "Certyfikat", jako "Strona przyjazna dziecku".


    Zagłosuj na nas! Szukaj w Interkl@sie!
    I MIEJSCE
    na najlepszą witrynę miesiąca listopada 2006 r.
    w konkursie Eduseeka!!!


    Konkurs
    "Szkoła z tradycją"


    LOGO SZKOŁY

    Sprawdź pogodę
    w Andrychowie! 


    Pogoda





          © 2005  Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika
    ul. Włókniarzy 10A
    34 - 120  Andrychów
    tel./fax (033) 875 - 20 - 82,
    kontakt e-mail: sp4an@interia.pl      
    Webmaster kontakt e-mail: ew70@poczta.onet.pl
    Wszystkie prawa zastrzeżone