Uwaga ABSOLWENCI !!! film DVD "HISTORIA CZWÓRKI część.I i II"(1970-1976)i (1979 - 1991) - bliższe informacje w sekretariacie
      STRONA GŁÓWNA      SZKOŁA Z KLASĄ      O STRONIE      KSIĘGA GOŚCI      LINKI



>
















KONKURSY

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW KLAS I - III
I PÓŁROCZE 2009/2010


Imię, nazwisko konkurs, zawody sportowe miejsce szczebel
  • Aleksandra Toma kl. IIIc
  • Dominika Turek kl. IIIc
  • Aleksandra Żydek kl. IIIa
  • Anna Bury kl. IIb
  • Paulina Pustelik kl. If
  • Konkurs
    plastyczny
    "Boże narodzenie
    w oczach
    dziecka"
    I gminny
  • Damian Mizera kl. IIIa
  • Weronika Królewska kl. IIIa
  • Angelika Nizio kl. IIIa
  • Sandra Wolanin kl. IIIb
  • Julia Płużek kl. Id
  • Konkurs
    plastyczny
    "Boże narodzenie
    w oczach
    dziecka"
    II gminny
  • Olga Cepcer kl. IIIb
  • Anna Łazarz kl. Ic
  • Małgorzata Biegun kl. Ic
  • Konkurs
    plastyczny
    "Boże narodzenie
    w oczach
    dziecka"
    III gminny
  • Christian Bogacz kl. IIIc
  • "Turniej
    pływacki
    o "Puchar Karola"
    I ogólnopolski
  • Patryk Stuglik kl. IIIe
  • Kamil Drzazga kl. IIIe
  • "Turniej
    pływacki
    o "Puchar Karola"
    II ogólnopolski
  • Kamil Drzazga kl. IIIe
  • Zawody pływackie
    50 m stylem klasycznym
    "Już pływam"- IV runda
    II okręg małopolski
  • Kamil Drzazga kl. IIIe
  • II zawody pływackie
    o puchar szkoły pływania
    "Evandaktiv"
  • II m. - 25m. stylem dowolnym
  • V m. - 25m. - stylem grzbietowym
  • okręg małopolski
  • Gerard Skomin kl. IIIc
  • "Konkurs
    plastyczny
    "Bezpieczna droga do szkoły".
    III wojewódzki
    Michał Talar kl. If Przegląd
    Pieśni Patriotycznej
    I diecezjalny
  • Damian Mizera kl. IIIa
  • XIV gminny konkurs
    recytatorski Poezji
    Religijnej w Targanicach
    III gminny
    Piotr Ryłko kl. IIIb Ekologiczny IV gminny
    Michał Nowak kl. IId Turniej
    szachowy
    IV gminny
  • Jakub Grządziel kl. IIa
  • Sebastian Jakubowski kl. IIIa
  • Konkurs plastyczny o tematyce
    ekologicznej organizowany przez
    Straż Miejską w Andrychowie
    szczególne wyróżnienie gminny
  • Agnieszka Szemla kl. If
  • Dominik Mazur kl. If
  • Agnieszka Talar kl. IIa
  • Dominika Turek kl. IIIc
  • Konkurs plastyczny o tematyce
    ekologicznej organizowany przez
    Straż Miejską w Andrychowie.
    I gminny



    <-powrót do strony głównej

    Konkurs na najlepszą strone internetową - COOL SITE



    Nasza szkolna witryna otrzymała w dniu
    4 października 2006 r. "Certyfikat", jako "Strona przyjazna dziecku".


    Zagłosuj na nas! Szukaj w Interkl@sie!
    I MIEJSCE
    na najlepszą witrynę miesiąca listopada 2006 r.
    w konkursie Eduseeka!!!


    Konkurs
    "Szkoła z tradycją"


    LOGO SZKOŁY

    Sprawdź pogodę
    w Andrychowie! 


    Pogoda





          © 2005  Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika
    ul. Włókniarzy 10A
    34 - 120  Andrychów
    tel./fax (033) 875 - 20 - 82,
    kontakt e-mail: sp4an@interia.pl      
    Webmaster kontakt e-mail: ew70@poczta.onet.pl
    Wszystkie prawa zastrzeżone