Uwaga ABSOLWENCI !!! film DVD "HISTORIA CZWÓRKI część.I i II"(1970-1976)i (1979 - 1991) - bliższe informacje w sekretariacie
      STRONA GŁÓWNA      SZKOŁA Z KLASĄ      O STRONIE      KSIĘGA GOŚCI      LINKI



>
















Konkursy

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW
KLAS IV - VI
W KONKURSACH POZASZKOLNYCH
2009/2010.




Małopolski Konkurs Humanistyczny.

Lokata Imię, nazwisko Klasa Opiekun
udział w eliminacjach rejonowych Karina Wojewodzic VI d p. Renata Babska

Olimpiada Historyczna
"LOSY ŻOŁNIERZA POLSKIEGO W LATACH 976 – 1514".


Lokata Imię, nazwisko Klasa Opiekun
etap rejonowy,awans do województwa Karol Nowak VI c p. W. Tyralik
etap rejonowy,awans do województwa Adrian Masłoń VI c p. W. Tyralik
etap rejonowy,awans do województwa Kinga Pala VI d p. W. Tyralik
etap rejonowy,awans do województwa Zuzanna Głownia VI d p. W. Tyralik


Małopolski Konkurs przyrodniczy.


Lokata Imię, nazwisko Klasa Opiekun
udział w eliminacjach rejonowych Zuzanna Głownia VI d p. R. Kadamus
udział w eliminacjach rejonowych Karol Wieroński VIb p. L. Krawczyk


Małopolski Konkurs Matematyczny.


Lokata Imię, nazwisko Klasa Opiekun
udział w eliminacjach rejonowych, awans do województwa Wojciech Bodo VI e p. M. Kalinowska-Murzyn
udział w eliminacjach rejonowych Kinga Pala VId p. M. Kalinowska-Murzyn
udział w eliminacjach rejonowych, awans do województwa Jakub Kozioł VIe p. M. Kalinowska-Murzyn, K. Sobita
udział w eliminacjach rejonowych Karol Nowak VIc p. S. Stenger, M. Kalinowska-Murzyn
udział w eliminacjach rejonowych Izabela Nałódka VIb p. M. Kalinowska-Murzyn


Międzynarodowy Konkurs Informatyczny "Bóbr" na szczeblu ogólnopolskim.


Lokata Imię, nazwisko Klasa Opiekun
wyróżnienie Karol Nowak VI c p. E. Szemla
wyróżnienie Zuzanna Głownia VI d p. E. Szemla


Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek.


Lokata Imię, nazwisko Klasa Opiekun
udział Karolina Kolasa VI a p. A. Lachendro


Gminny Przegląd Pieśni Patriotycznej.


Lokata Imię, nazwisko Klasa Opiekun
udział Wiktoria Biczak IV c p. A. Lachendro


Gminny Konkurs "Szkolny Song".


Lokata Imię, nazwisko Opiekun
II Zespół „ Andantino” p. A. Lachendro


Powiatowy Festiwal
"Talenty 2009".


Lokata Imię, nazwisko Klasa Opiekun
II w kategorii "wokal" Karolina Kolasa VIa p. A. Lachendro


Powiatowy Festiwal
"Talenty 2009" - plastyka


Lokata Imię, nazwisko Klasa Opiekun
finalistka Katarzyna Dusza V d p. L. Siwek
finalistka Aleksandra Cieluch V b p. L. Siwek


Gminny Konkurs Plastyczny "No promil, no problem".


Lokata Imię, nazwisko Klasa Opiekun
I Kamila Kapela VI c p. L. Siwek
III Michał Siwek VI c p. L. Siwek




Przegląd Zespołów Jasełkowych w Zatorze.


Lokata Imię, nazwisko Klasa Opiekun
I Zespół teatralny IV f p. L. Siwek, M. Gawina






Gminne zawody w mini piłce siatkowej chłopców.


Lokata Imię, nazwisko Opiekun
II drużyna chłopców p. M. Cieluch




Powiatowe zawody w mini piłce siatkowej chłopców.


Lokata Imię, nazwisko Opiekun
II drużyna chłopców p. M. Cieluch




Gminne zawody w mini piłce siatkowej dziewcząt.


Lokata Imię, nazwisko Opiekun
I drużyna dziewcząt p. E. Bury




Powiatowe zawody w mini piłce siatkowej dziewcząt.


Lokata Imię, nazwisko Opiekun
I - awans do rejonu drużyna dziewcząt p. E. Bury




Powiatowy Turniej szachowy.


Lokata Imię, nazwisko Klasa Opiekun
III Karolina Sobaniec VI d p. R. Ślęzak
I (awans do województwa) Maciej Prus IV b p. R. Ślęzak


Biegi przełajowe chłopców - województwo.


Lokata Imię, nazwisko Klasa
finał wojewódzki D. Piwowar IV d
finał wojewódzki P. Droździk IV e


Halowa piłka nożna - dziewczęta.


II miejsce gmina - opiekun p. Marcin Biczak I miejsce powiat - opiekun p. Marcin Biczak II miejsce rejon - opiekun p. Marcin Biczak


Halowa piłka nożna - chłopcy.


III miejsce w zawodach powiatowych - opiekun p. Krystian Nowak




powrót do strony głównej>>>

Konkurs na najlepszą strone internetową - COOL SITE



Nasza szkolna witryna otrzymała w dniu
4 października 2006 r. "Certyfikat", jako "Strona przyjazna dziecku".


Zagłosuj na nas! Szukaj w Interkl@sie!
I MIEJSCE
na najlepszą witrynę miesiąca listopada 2006 r.
w konkursie Eduseeka!!!


Konkurs
"Szkoła z tradycją"


LOGO SZKOŁY

Sprawdź pogodę
w Andrychowie! 


Pogoda





      © 2005  Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika
ul. Włókniarzy 10A
34 - 120  Andrychów
tel./fax (033) 875 - 20 - 82,
kontakt e-mail: sp4an@interia.pl      
Webmaster kontakt e-mail: ew70@poczta.onet.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone