Uwaga ABSOLWENCI !!! film DVD "HISTORIA CZWÓRKI część.I i II"(1970-1976)i (1979 - 1991) - bliższe informacje w sekretariacie
      STRONA GŁÓWNA      SZKOŁA Z KLASĄ      O STRONIE      KSIĘGA GOŚCI      LINKI



>
















KONKURSY

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW KLAS I - III
I PÓŁROCZE 2008/2009


Imię, nazwisko konkurs, zawody sportowe miejsce szczebel
  • Anna Bury kl. Ib
  • Alicja Ogiegło kl. Ic
  • Kamila Mrzygłód kl. Ic
  • Sebastian Jakubowski kl. IIa
  • Daria Szyda kl. IIe
  • Angelika Sobaniec kl. IIe
  • Barbara Dusza kl. IIf
  • Konkurs
    plastyczny
    "Boże narodzenie
    w oczach
    dziecka"
    I gminny
  • Damian Mizera kl. IIa
  • Aleksandra Żydek kl. IIa
  • Klaudia Stanisz kl. IIe
  • Piotr Siwiec kl. IIe
  • Daria Szyda kl. IIe
  • Konkurs
    plastyczny
    "Boże narodzenie
    w oczach
    dziecka"
    II gminny
  • Jakub Faber kl. Ic
  • Olga Cepcer kl. IIb
  • Paulina Dybich kl. IIIf
  • Paulina Bury kl. III b
  • Konkurs
    plastyczny
    "Boże narodzenie
    w oczach
    dziecka"
    III gminny
    Stefania Rokowska kl. IIIb "Konkurs
    na wiersz
    o jesieni"
    I gminny
  • Anna Bury kl. Ib
  • Szymon Rusinek kl. Ib
  • Paulina Formas kl. IIId
  • "Konkurs
    na wiersz
    o jesieni"
    III gminny
    Damian Mizera kl. IIa Konkurs
    recytatorski
    wyróżnienie powiatowy
  • Barbara Dusza kl. IIf
  • Maciej Piekarski
    kl. IIc
  • Szkolny Song II gminny
    Maciej Prus kl. IIIb Ekologiczny I gminny
    Karol Góral kl. IIId Ekologiczny II gminny
    Marcin Tarabuła kl. IIId Ekologiczny III gminny
    Maciej Prus kl. IIIb Turniej
    szachowy
    I gminny, powiatowy
    Piotr Ryłko kl. IIb Turniej
    szachowy
    II gminny
    Piotr Ryłko kl. IIb Turniej
    szachowy
    IV powiatowy
    Piotr Ryłko kl. IIb Turniej
    szachowy
    III wojewódzki
    Piotr Ryłko kl. IIb Turniej
    szachowy
    IV ogólnopolski
    Piotr Ryłko kl. IIb Turniej
    szachowy
    III ogólnopolski
    drużyn
    Małgorzata Frączek kl. IIIb Zawody
    narciarskie
    I gminny
  • Damian Siwek kl. IIf
  • Maciej Piekarski kl. IIc
  • Przegląd
    Pieśni
    Patriotycznej
    I parafialny



    <-powrót do strony głównej

    Konkurs na najlepszą strone internetową - COOL SITE



    certyfikat szkoły przyjaznej dziecku
    Nasza szkolna witryna otrzymała w dniu
    4 października 2006 r. "Certyfikat", jako "Strona przyjazna dziecku".

    Zagłosuj na nas! Szukaj w Interkl@sie!
    I MIEJSCE
    na najlepszą witrynę miesiąca listopada 2006 r.
    w konkursie Eduseeka!!!



    Konkurs
    "Szkoła z tradycją"


    LOGO SZKOŁY



    Sprawdź pogodę
    w Andrychowie! 


    Pogoda




          © 2005  Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika
    ul. Włókniarzy 10A
    34 - 120  Andrychów
    tel./fax (033) 875 - 20 - 82,
    kontakt e-mail: sp4an@interia.pl      
    Webmaster kontakt e-mail: ew70@poczta.onet.pl
    Wszystkie prawa zastrzeżone