Uwaga ABSOLWENCI !!! film DVD "HISTORIA CZWÓRKI część.I i II"(1970-1976)i (1979 - 1991) - bliższe informacje w sekretariacie
      STRONA GŁÓWNA      SZKOŁA Z KLASĄ      O STRONIE      KSIĘGA GOŚCI      LINKI



>
















Konkursy

SPORTOWE OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW
KLAS IV - VI
W KONKURSACH POZASZKOLNYCH.




Mini Piłka Nożna Dziewcząt.

lokata Imię, nazwisko
II miejsce w gminie, III miejsce w powiecie
  • Ewelina Fraś kl. VIa
  • Weronika Dutka kl. VId
  • Karina Leńska kl. VIa
  • Paulina Stachurska kl. Vd
  • Karolina Sobaniec kl. Vd
  • Angelika Bogdanik kl. VIc
  • Sandra Filimowska kl. VIe
  • Katarzyna Nigbor kl. VIc
  • Katarzyna Soj kl. VIb
  • Anna Szczepańska kl. VIb
  • Natalia Mezitis kl. VIe


  • Mini Piłka Siatkowa Dziewcząt.

    lokata Imię, nazwisko
    I miejsce w gminie i w powiecie,
    II miejsce w finałach rejonowych
  • Agnieszka Młynarczyk kl. VIc
  • Weronika Dutka kl. VId
  • Karina Leńska kl. VIa
  • Gabriela Rupik kl. VIb
  • Izabela Stachera kl. VIe
  • Angelika Bogdanik kl. VIc
  • Sandra Filimowska kl. VIe
  • Katarzyna Nigbor kl. VIc
  • Natalia Leśniak kl. VIc
  • Gabriela Gancarczyk kl. VIb
  • Natalia Mezitis kl. VIe


  • Mini Piłka Koszykowa Dziewcząt.

    lokata Imię, nazwisko
    III miejsce w gminie
  • Agnieszka Młynarczyk kl. VIc
  • Weronika Dutka kl. VId
  • Karina Leńska kl. VIa
  • Ewelina Fraś kl. VIa
  • Izabela Stachera kl. VIe
  • Magdalena Wieczorek kl. VIa
  • Sandra Filimowska kl. VIe
  • Katarzyna Nigbor kl. VIc
  • Angelika Piwowar kl. VIe
  • Gabriela Gancarczyk kl. VIb
  • Paulina Stachurska kl. Vd
  • Karolina Sobaniec kl. Vd
  • Aleksandra Wojciechowska kl. VIe


  • Mini Piłka Siatkowa Chłopców.

    lokata Imię, nazwisko
    I miejsce w gminie i w powiecie,
    awans do finału rejonowego
  • Jakub Guzik kl. VIb
  • Wojciech Rupik kl. VIb
  • Michał Saferna kl. VIb
  • Adrian Blok kl. VIb
  • Mateusz Pytel kl. VIa
  • Dawid Dyrcz kl. VIa
  • Oskar Sikora kl. VIe
  • Daniel Wieczorek kl. VIe
  • Kacper Rutowicz kl. Vd
  • Kamil Kobiela kl. Vd
  • Michał Siwek kl. Vc


  • Mini Piłka Koszykowa Chłopców.

    lokata Imię, nazwisko
    III miejsce w gminie
  • Kamil Kukuła kl. Vd
  • Sebastian Gieruszczak
  • Michał Kegel kl. VIb
  • Eryk Kruczek kl. VId
  • Kamil Cholewka kl. VIa
  • Kuba Bochenek
  • Dawid Dyrcz kl. VIa
  • Kacper Siwek
  • Bartek Praciak kl. Vc


  • Halowa Mini Piłka Nożna Chłopców.

    lokata Imię, nazwisko
    II miejsce w gminie
  • Mieczyński Dominik kl. VId
  • Daniel Wieczorek kl. VIe
  • Oskar Sikora kl. VIe
  • Sebastian Gieruszczak kl. VId
  • Dominik Wcisło kl. VIe
  • Eryk Kruczek kl. VId
  • Kamil Kukuła kl. Vd
  • Krzysztof Buda kl. IVd
  • Dominik Jędras kl. IVb
  • Patryk Marczyński kl. IVb


  • Halowa Mini Piłka Nożna Chłopców o Puchar Burmistrza Andrychowa.

    lokata Imię, nazwisko
    I miejsce
  • Paweł Żydek kl. IVb
  • Marek Potoczny kl. IVd
  • Krzysztof Buda kl. IVd
  • Dominik Jędras kl. IVb
  • Patryk Marczyński kl. IVb
  • Kacper Murzyn kl. IVd
  • Maciej Sopocki kl. IVb
  • Damian Walczak kl. IVb
  • Piotr Polak kl. IVb
  • Sebastian Szypuła kl. IVb
  • Artur Sołtysiak kl. IVc


  • Indywidualne Biegi Przełajowe Dziewcząt.

    lokata Imię, nazwisko
    mistrzostwo powiatu,
    udział w finale wojewódzkim
    Angelika Kizner kl. Vb
    udział w finale wojewódzkim Magdalena Talar kl. IVb
    udział w finale wojewódzkim Agnieszka Młynarczyk kl. VIc


    Indywidualne Biegi Przełajowe Chłopców.

    lokata Imię, nazwisko
    udział w finale powiatowym Damian Klęczar


    Powiatowe Zawody w Pływaniu.

    lokata Imię, nazwisko
    II Kamila Klimowska kl. Ve
    II Maksym Gilewski kl. VId
    IV Magdalena Walusiak kl. Vc


    Turniej Szachowy.

    lokata Imię, nazwisko
    I miejsce w gminie,
    II miejsce w powiecie
    Karolina Sobaniec kl. Vd


    Gminne Zawody Narciarskie Dziewcząt.

    lokata Imię, nazwisko
    II Gabriela Gancarczyk kl. VIb
    III Kamila Klimowska kl. VId


    Gminne Zawody Narciarskie Chłopców.

    lokata Imię, nazwisko
    IV Szymon Fraś kl. IVc




    powrót do strony głównej>>>

    Konkurs na najlepszą strone internetową - COOL SITE



    Nasza szkolna witryna otrzymała w dniu
    4 października 2006 r. "Certyfikat", jako "Strona przyjazna dziecku".


    Zagłosuj na nas! Szukaj w Interkl@sie!
    I MIEJSCE
    na najlepszą witrynę miesiąca listopada 2006 r.
    w konkursie Eduseeka!!!


    Konkurs
    "Szkoła z tradycją"


    LOGO SZKOŁY

    Sprawdź pogodę
    w Andrychowie! 


    Pogoda





          © 2005  Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika
    ul. Włókniarzy 10A
    34 - 120  Andrychów
    tel./fax (033) 875 - 20 - 82,
    kontakt e-mail: sp4an@interia.pl      
    Webmaster kontakt e-mail: ew70@poczta.onet.pl
    Wszystkie prawa zastrzeżone