ZAWIADOMIENIE

W dniu 15.06.07r. zakończyło się składanie kart do świetlicy szkolnej. Wpłynęło 77 wniosków  , pozytywnie rozpatrzono 63 a odrzucono 14.

Prosimy zgłaszać , jeżeli dziecko  jest przyjęte i zrezygnuje z opieki w świetlicy w roku szkolnym 2007/2008

 

LISTA OSÓB PRZYJĘTYCH

NA OPIEKĘ DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ

w roku szkolnym 2007/2008

 

GRUPA I ( opieka przed lekcjami)

1.     Dominik Knap kl. I A

2.     Martyna Łopatecka kl. I A

3.     Sonia Chmiel kl. I A

4.     Wojciech Zaręba kl. I A

5.     Kacper Mamcarczyk Kl. I B

6.     Jakub Wojewodzic kl. I B

7.     Mateusz Wojtyła kl. I B

8.     Barbara Sordyl kl. I B

9.     Sandra Wolanin kl. I B

10. Jakob Kirchner I C

11. Joanna Kawczak kl. I C

12. Szymon Szukalski kl. I C

13. Gerard Skomin kl. I C

14. Chrystian Bogacz kl. I C

15. Bartosz Kocemba kl. I C

16. Miłosz Kurek kl. I C

17. Wiktoria Biczak kl. II C

18. Wojciech Cholewa kl. II F

19. Marcelina Cholewka kl. III B

20. Paulina Sordyl kl. III B

21. Ksenia Buda kl. III B

22. Michał Kolber kl. III C

23. Klaudia Stachera kl. III E

GRUPA II ( opieka po lekcjach )

 

1.     Michał Wawro kl. I D

2.     Konrad Dziedzic kl. I D

3.     Grzegorz Zwieńczak kl. I E

4.     Klaudia Stanisz kl. I E

5.     Daria Szyda kl. I E

6.     Kamila Drzazga kl. I E

7.     Jakub Cholewa kl. I E

8.     Dominik Miśkowiec kl. I E

9.     Barbara Dusza kl. I F

10. Dominika Biskup kl. I F

11. Damian Siwek kl. I F

12. Zuzanna Sordyl kl. I F

13. Oskar Stańczak kl. I F

14. Jakub Wnęk kl. I F

15. Nikodem Książek kl. I F

16. Patryk Moskal kl. II A

17. Paulina Bury kl. II B

18. Patrycja Bury kl. II B

19. Grzegorz Rajda kl. II B

20. Martyna Pawlus kl. II B

21. Joanna Błasiak kl. II B

22. Maciej Prus kl. II B

23. Kalina Płużek kl. II B

24. Stefania Rokowska kl. II B

25. Adam Babski kl. II B

26. Mateusz Bizoń kl. II B

27. Bartłomiej Dyrcz kl. II B

28. Filip Góra kl. II D

29. Damian Piwowar kl. II D

30. Daria Pala kl. II D

31. Oskar Mikołajek kl. II D

32. Wiktor Badan Kl. II E

33.  Martyna Wandor kl. III A

34. Olga Morawska kl. III A

35. Anna Mastek kl. III A

36. Katarzyna Dusza kl. III D

37. Robert Pochała kl. III D

38. Bartosz Marczyński kl. III D

39. Kacper Murzyn kl. III D

40. Konstancja Książek kl. III D