Udany obóz sportowy w Dźwirzynie

W terminie od 20 do 30 sierpnia 2014r. dwie grupy dziewcząt: 41 zawodniczek MKS Andrychów, wzięło udział w obozie sportowym, zorganizowanym w Dźwirzynie w Ośrodku Geo – Sea.
         Opiekę nad 21 osobową grupą z klas IV i V pełniła Ewa Bury z Alicją Gąsiorek, a nad 20 osobową grupą młodziczek i kadetek - trener Paweł Bury z Grażyną Szczepaniak.

Pogoda dopisała, humory chyba też. Każdy dzień rozpoczynał się od porannego marszobiegu po plaży. Potem zgodnie z wcześniej przygotowanym harmonogramem, treningi na hali albo na plaży.

Udało nam się rozegrać parę spotkań towarzyskich. Młodsza grupa zmierzyła się z zawodniczkami ze Skoczowa w meczu „4” i „3” siatkarskich, który wygrały oraz z grupą chłopców z klubu sportowego z Darłowa. Młodziczki zagrały mecz sparingowy z drużyną z klubu sportowego z Darłowa.

Dodatkowo dziewczęta uczestniczyły w zajęciach rekreacyjnych, organizowanych w ramach naszego obozu. Między innymi w spływie kajakowym po rzece Rega. Bardzo przyjemnie spędziły czas na poligonie w Chełmie Gryfickim. Tam pokonały sprawnościowy tor przeszkód, zaliczyły zjazd na linie, odwiedziły również Park Wodny w Kołobrzegu

www.edukator.org.pl

i miesiąca października 2007