Udany obóz sportowy w Dźwirzynie

W terminie od 19 do 30 sierpnia 2013r. dwie grupy dziewcząt, 37 zawodniczek MKS Andrychów wzięło udział w obozie sportowym zorganizowanym w Dźwirzynie w Ośrodku Geo – Sea.
         Opiekę nad 16 osobową grupą z klas IV i V z naszej szkoły pełniła p. Ewa Bury z p. Alicją Gąsiorek, a nad 21 osobową grupą młodziczek trener p. Paweł Bury z p. Grażyną Szczepaniak.

Pogoda dopisała, humory chyba też. Każdy dzień rozpoczynał się od porannego marszobiegu po plaży. Potem zgodnie z wcześniej przygotowanym harmonogramem treningi na hali albo na plaży.

Udało nam się rozegrać parę spotkań towarzyskich. Młodsza grupa z naszej szkoły zmierzyła się z zawodniczkami z Czechowic Dziedzic w meczu „4” siatkarskich, który wygrała oraz z grupą chłopców z klubu sportowego z Darłowa. Młodziczki zagrały mecz sparingowy z drużyną Młodzików z klubu sportowego z Darłowa.

Dodatkowo dziewczęta uczestniczyły w zajęciach rekreacyjnych organizowanych w ramach naszego obozu. Między innymi w 14 kilometrowym spływie kajakowym po rzece Rega. Warunki w tym roku były bardzo trudne, ale nasze podopieczne spisały się na medal i mimo silnego wiatru dotarły do celu. Bardzo przyjemnie spędziły czas na poligonie w Chełmie Gryfickim. Tam pokonały sprawnościowy tor przeszkód, zaliczyły zjazd na linie, żyroskop i inne ciekawe przeszkody.
Na terenie naszego ośrodka odbyła się dyskoteka, wspólne ognisko, byliśmy na lodach i piezie.

W Dźwirzynie trenowały: Magdalena Drąg, Magdalena Gajczak, Dagmara Wiercimak, Patrycja Bogacz, Katarzyna Sordyl, Karolina Partyka, Agnieszka Talar oraz uczennice IV klasy: Julia Jończy, Dominika Ćwiertka, Martyna Gzela, Kamila Kołaczyk, Natalia Kryjak, Anna Łazarz, Katarzyna Porębska, Natalia Wojtysiak, Oliwia Mamica