Uwaga ABSOLWENCI !!! film DVD "HISTORIA CZWÓRKI część.I i II"(1970-1976)i (1979 - 1991) - bliższe informacje w sekretariacie
      STRONA GŁÓWNA      SZKOŁA Z KLASĄ      O STRONIE      KSIĘGA GOŚCI      LINKI>
Z życia Szkoły

Udany obóz sportowy w Dźwirzynie         W terminie od 19 do 30 sierpnia 2013r. dwie grupy dziewcząt, 37 zawodniczek MKS Andrychów wzięło udział w obozie sportowym zorganizowanym w Dźwirzynie w Ośrodku Geo – Sea.
         Opiekę nad 16 osobową grupą z klas IV i V z naszej szkoły pełniła p. Ewa Bury z p. Alicją Gąsiorek, a nad 21 osobową grupą młodziczek trener p. Paweł Bury z p. Grażyną Szczepaniak.

          Pogoda dopisała, humory chyba też. Każdy dzień rozpoczynał się od porannego marszobiegu po plaży. Potem zgodnie z wcześniej przygotowanym harmonogramem treningi na hali albo na plaży.

         Udało nam się rozegrać parę spotkań towarzyskich. Młodsza grupa z naszej szkoły zmierzyła się z zawodniczkami z Czechowic Dziedzic w meczu „4” siatkarskich, który wygrała oraz z grupą chłopców z klubu sportowego z Darłowa. Młodziczki zagrały mecz sparingowy z drużyną Młodzików z klubu sportowego z Darłowa.

         Dodatkowo dziewczęta uczestniczyły w zajęciach rekreacyjnych organizowanych w ramach naszego obozu. Między innymi w 14 kilometrowym spływie kajakowym po rzece Rega. Warunki w tym roku były bardzo trudne, ale nasze podopieczne spisały się na medal i mimo silnego wiatru dotarły do celu. Bardzo przyjemnie spędziły czas na poligonie w Chełmie Gryfickim. Tam pokonały sprawnościowy tor przeszkód, zaliczyły zjazd na linie, żyroskop i inne ciekawe przeszkody.
Na terenie naszego ośrodka odbyła się dyskoteka, wspólne ognisko, byliśmy na lodach i piezie.

         W Dźwirzynie trenowały: Magdalena Drąg, Magdalena Gajczak, Dagmara Wiercimak, Patrycja Bogacz, Katarzyna Sordyl, Karolina Partyka, Agnieszka Talar oraz uczennice IV klasy: Julia Jończy, Dominika Ćwiertka, Martyna Gzela, Kamila Kołaczyk, Natalia Kryjak, Anna Łazarz, Katarzyna Porębska, Natalia Wojtysiak, Oliwia Mamicapowrót do strony głównej>>>

Konkurs na najlepszą strone internetową - COOL SITE


certyfikat szkoły przyjaznej dziecku
Nasza szkolna witryna otrzymała w dniu
4 października 2006 r. "Certyfikat", jako "Strona przyjazna dziecku".

Zagłosuj na nas! Szukaj w Interkl@sie!
I MIEJSCE
na najlepszą witrynę miesiąca listopada 2006 r.
w konkursie Eduseeka!!!


Konkurs
"Szkoła z tradycją"


LOGO SZKOŁY

Sprawdź pogodę
w Andrychowie! 


Pogoda

      © 2005  Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika
ul. Włókniarzy 10A
34 - 120  Andrychów
tel./fax (033) 875 - 20 - 82,
kontakt e-mail: sp4an@interia.pl      
Webmaster kontakt e-mail: ew70@poczta.onet.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone