Konkursy sportowe

Puchar Tymbarku
"Z podwórka na stadion"

W  poniedziałek 3.11.2014r  rozegrane zostały  zawody finałowe w piłce nożnej chłopców na szczeblu gminnym o Puchar Tymbarku „ Z podwórka na stadion”.
              Andrychowski „Orlik” gościł  rekordową liczbę młodych piłkarzy( 8 drużyn, ok 100 zawodników).
              Naszą Szkołę reprezentowali zawodnicy z klasy sportowej ( IV i V): Jakub Budka, Daniel Budka, Julian Wdowik, Maksymilian Fudali, Patryk Pytel, Paweł Dwornik, Kacper Kacprzak, Jakub Mikołajek, Igor Samel, Dawid Paleczny.
              Nasza drużyna po losowaniu trafiła do grypy drugiej z drużynami Roczyn I , SP nr 2 Andrychów, Roczyn II( druga drużyna), natomiast do grupy pierwszej trafiły drużyny Inwałdu, Targanic, Sułkowic oraz Roczyn III.
              Zawody stały na dobrym poziomie, chłopcy walczyli bardzo dzielnie, czego efektem były osiągnięte wyniki. W rywalizacji grupowej osiągnęli następujące wyniki: z Roczynami II 9:0, z Sp nr 2 - 3:0 oraz z drużyną Roczyn 3:2. W meczu finałowym zmierzyliśmy się z drużyną z Inwałdu, po zaciętym meczu osiągnęliśmy wynik remisowy 0:0 i w rzutach karnych wygraliśmy 2:0.
              Mecze były niezwykle ciekawe i zacięte. Już nie możemy doczekać się rywalizacji na szczeblu powiatowym.