Konkursy sportowe

Finał gminny i powiatowy w mini piłce nożnej dziewcząt

We wtorek 28.10.2014r. w Naszej Szkole odbyły się finały  gminne w Mini Piłce Nożnej Halowej Dziewcząt.
              W turnieju wystąpiły drużyny SP nr 4 Andrychów, SP nr 2 Andrychów, ZSS w Targanicach oraz ZSS w Roczynach.
              Zawody stały na dobrym poziomie, mecze były niezwykle pasjonujące i emocjonujące Zwycięzcą  turnieju  została drużyna z SP nr 4 Andrychów, która w swoich meczach pokonała  wysoko przeciwników i tym samym awansowała do finałów powiatowych.
              Szkołę reprezentowały: Natalia Wojtysiak z kl. VI f, Natalia Kryjak z kl. VIe, Anna Łazarz z kl. VI c, Paulina Mider z kl. VI c, Klaudia Lubera z kl. VIe, Łucja Lubera z kl. V b, Wiktoria Koim z kl. V b, Karolina Cholewka z kl. V b, Marta Magiera z kl. V b i Inga Siwek z kl. IVb.
              W piątek 31.10.2014 roku odbyły się w Naszej Szkole finały powiatowe w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt. W zawodach brały udział drużyny z SP nr 2 w Wadowicach, z ZSS ze Stronia oraz z ZSS w Bachowicach.
Po zaciętej walce wyłoniono zwycięzców. Najlepszą drużyną została reprezentacja ze szkoły w Stroniu.
Nasze dziewczęta zajęły miejsce IV.
Gratulujemy wszystkim uczestniczkom zawodów.