Konkursy sportowe

Finał powiatowy w mini piłce nożnej chłopców

W środę 5.11.2014r w Wadowicach rozegrane zostały zawody finałowe na szczeblu powiatu w piłce nożnej halowej chłopców z klas V i VI. W turnieju wzięły udział drużyny SP nr 4 Wadowice, SP nr 4 Andrychów, Wieprz oraz Stronie.
              Naszą Szkołę  reprezentowali następujący zawodnicy:  Julian Wdowik, Krzysztof Mikołajek, Dominik Graca, Konrad Prus, Adrian Ocieczek, Jakub Budka, Daniel Budka, Paweł Dwornik,  Patryk Pytel, Jakub Skrzypiec.
              W pierwszym meczu zawodów nasza drużyna wygrała z Wieprzem 5:1, następnie graliśmy ze Stroniem. Był to najtrudniejszy mecz dla naszej drużyny. Na szczęście  zakończył się rezultatem 4:4, a w ostatnim, finałowym meczu wygraliśmy 7:1 z drużyną SP nr 4 Wadowice.
              Należy zauważyć fakt, że w trudnym momencie udało się naszej drużynie wyjść z opresji i przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Po ostatnim gwizdku sędziego zapanowała niezwykła radość.    Już niebawem nasza drużyna będzie reprezentować szkołę oraz powiat  na szczeblu rejonowym w Regulicach 17.11.2014r.