"No promil - no problem"

Kolejny raz Gmina Andrychów włączyła się w działań podejmowanych przez Samorząd Województwa Małopolskiego na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego i propagowania trzeźwości wśród osób prowadzących pojazdy mechaniczne. 21. października 2012 roku w naszym mieście i innych miejscach Małopolski odbył się MARSZ TRZEŹWOŚCI.

Uczniowie naszej szkoły również wzięli udział w "MARSZU NA RZECZ TRZEŹWOŚCI NA MAŁOPOLSKICH DROGACH" i propagowaniu idei kampanii profilaktycznej Trzeźwa Małopolska "No promil - no problem".

W Marszu brała udział kl. VI c pod opieką pani Moniki Chmury i kl. VI e pod opieką pani Sylwii Książek.

www.edukator.org.pl

i miesiąca października 2007