Uroczystości Rocznicowe
Święta Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

8 listopada 2014 r. w Naszej Szkole klasy I - VI realizowały projekty związane z obchodami rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
              W klasach czwartych, piątych i szóstych odbyły sie pogadanki na temat patriotyzmu i polskich symboli narodowych. Klasy czwarte, podzielone na grupy wykonywały prace plastyczne: godło, kotyliony, symbol Polski walczącej, a także gazetkę klasową na temat: „Wydarzenia historyczne XX wieku związane z odzyskaniem przez Polskę niepodległości".
Zajęcia we wszystkich klasach rozpoczynały się odśpiewaniem hymnu szkoły, a kończyły się odśpiewaniem hymnu państwowego.
              Klasy piąte i szóste miały za zadanie wykonać w grupach gazetkę klasową na temat:„Wydarzenia historyczne XX wieku związane z odzyskaniem przez Polskę niepodległości", a także wykonasć młodzieżowe logo Polski: projekt znaku graficznego, który mógłby dla młodych ludzi stać się logo Polski.
             Klasy I - III wzięły udział w uroczystej akademii, przygotowanej przez klasę IIIb.

A oto fotoreportaż z Obchodów Rocznicy Odzyskania Niepodległości w klasach I - VI: