Uroczystości Rocznicowe
Święta Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

12 listopada 2012 r. w Naszej Szkole klasy IV - VI realizowały projekty, które w poziomach klas miały odmienny charakter.
Klasy IV realizowały projekt w postaci pogadanki na temat: Kto to jest Polak, co to znaczy być patriotą, jakie są polskie symbole narodowe?, a także brały udział w konkursie plastycznym - „Orzeł Biały”, ·wykonywały gazetkę klasową na temat: „ Wielcy Polacy”.
       Klasy V również prowadziły pogadankę na temat: Kto to jest Polak, co to znaczy być patriotą, jakie są polskie symbole narodowe?, brały udział w konkursie plastycznym: „Jestem patriotą” oraz wykonanywały gazetkę klasową na temat : „ Wielcy Polacy”.
      Klasy VI realizowały projekt poprzez pogadankę na temat: Kto to jest Polak, co to znaczy być patriotą, jakie są polskie symbole narodowe?, brały udział w konkursie plastycznym: „ Moja Polska” oraz wykonywały gazetkę klasową na temat: „ Wielcy Polacy”.

Ponadto wszystkie klasy IV - VI zaczynały i kończyły projekt odśpiewaniem Hymnu Państwowego.

A oto fotoreportaż z Obchodów Rocznicy Odzyskania Niepodległości w klasach IV - VI:

KLASY IV - VI