Uroczystości Rocznicowe
Święta Odzyskania przez Polskę Niepodległości
w klasach I - III.

We środę 10.11.2011r. odbył się uroczysty apel klas I – III z okazji Święta Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Przedstawienie przygotowały klasy IIe (wychowawca: p. Monika Ligęza), IIf (wychowawca: p. Teresa Rokowska) i Id (wychowawca: p. Małgorzata Młodzik).
             Miało ono zapoznać pierwszoklasistów i przypomnieć uczniom klas drugich i trzecich legendy, historię, zabytki, tańce i piosenki, charakterystyczne dla miast leżących wzdłuż rzeki Wisły. Było też formą poznania naszej małej Ojczyzny - Andrychowa i jego okolic.
            Po południu klasy wystawiły spektakl dla Rodziców. Przedstawienie bardzo się wszystkim podobało, o czym świadczyły gromkie brawa po jego zakończeniu.

A oto fotoreportaż z przedstawienia w ramach Obchodów Rocznicy Odzyskania Niepodległości w Naszej Szkole:

KLASY I - III