„Nie lękajcie się”"

Rok 2015 ogłoszono rokiem Jana Pawła II, którego przesłanie „Nie lękajcie się” budowało moc w sercach wielu ludzi przez wszystkie lata jego pontyfikatu. Taka też była myśl przewodnia konkursu plastycznego zorganizowanego przez Stowarzyszenie Hospicyjne „Bądźmy razem” w Wiśniowej.

Co to znaczy „nie lękać się”? Jak w dzisiejszych czasach pokonywać życiowe lęki i strachy? Jak młodzież może pomagać innym w pokonywaniu lęków? Na to pytanie starali się odpowiedzieć także uczniowie naszej szkoły i prace przez nich wykonane zostały docenione.
        Sara Szymczyk i Piotr Charaszkiewicz zdobyli nagrody, natomiast Sandra Szymczyk - wyróżnienie.
        Gratulujemy! Życzymy dalszych sukcesów oraz nie lękania się przy pokonywaniu trudności.