Konkursy sportowe

"Czwórka"
Najlepszą Szkołą
w powiecie wadowickim.

Miło nam poinformować, że w KLASYFIKACJI SPORTOWEJ SZKÓŁ POWIATU WADOWICKIEGO w roku szkolnym 2013/2014, Szkoła Podstawowa nr 4 im. M. Kopernika w Andrychowie, zdobyła największą ilość punktów (190 punktów) i tym samym uzyskała pierwsze miejsce w podsumowaniu Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży SZS.

W dniu 1 października odbyło się w Wadowicach podsumowanie współzawodnictwa sportowego za miniony rok szkolny. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie, biorący udział w Finale Powiatowym IMS w Indywidualnych Biegach Przełajowych.
              Również w klasyfikacji wojewódzkiej Nasza Szkoła uzyskała wysokie – 17 miejsce wśród wszystkich szkół województwa małopolskiego.

GRATULUJEMY!!!