Konkursy sportowe

Wojewódzki Finał Kinder Sport 2013
w kategorii „2”, „3”, „4” siatkarskich dziewcząt.

20 najmłodszych siatkarek MKS Andrychów wzięło udział w rozegranym 28.04.2013r w Nowym Sączu Wojewódzkim Finale Kinder+Sport 2013 w kategorii „2”, „3”, „4” siatkarskich dziewcząt. W każdej grupie wiekowej rywalizowało 16 zespołów z Małopolski.
              Kinder+Sport, który odbywa się pod patronatem firmy Ferrero, to ogólnopolska edycja turniejów mini siatkówki dla najmłodszych adeptów tej dyscypliny.
Ambasadorem rozgrywek jest były reprezentant Polski Sebastian Świderski. Kilkukrotnie, czynnie pomagał mu także Piotr Gruszka.
              Cieszymy się z ogromnego sukcesu naszych siatkarek w kategorii "4" siatkarskich, które zajęły 2 miejsce w finale.
Wicemistrzostwo daje im awans do zawodów makroregionalnych (25-26 maja), gdzie będą walczyć z zawodniczkami województwa podkarpackiego, świętokrzyskiego i łódzkiego o awans do ogólnopolskich zawodów w mini piłce siatkowej dziewcząt.
              Drużyna MKS 1 to: Natalia Ślusarczyk, Patrycja Guzdek, Aleksandra Dutka, Klaudia Światłoń oraz Sandra Wolanin.
              Nasz drugi zespół "4" siatkarskich w składzie: Urszula Mider, Joanna Kawczak, Aleksandra Jarzyna, Aleksandra Nowak oraz Katarzyna Przybyła uplasował się na wysokiej piątej pozycji. Drużyny prowadzą Ewa i Paweł Bury. W kategorii "4" siatkarskich:

• I miejsce Sandecja Nowy Sącz
  • II miejsce MKS Andrychów 1
  • III miejsce Wieliczka
  • IV miejsce Sparta Kraków
  • V miejsce MKS ANDRYCHÓW 2
  • VI miejsce Podkarpacie Bobowa
  • VII miejsce Ekstrim Gorlice
  • VIII miejsce UKS 22 Kraków

• W kategorii "3" siatkarskich zespół MKS Andrychów w składzie: Magdalena Drąg, Magdalena Gajczak, Dagmara Wiercimak oraz Patrycja Bogacz zajął X miejsce w turnieju.

W kategorii "2" siatkarskich zespół Renaty Adamczyk MKS 1 w składzie: Gabriela Curzydło, Iwona Kubień, Wiktoria Masiuk zajął bardzo wysokie 5 miejsce w turnieju. Druga drużyna w składzie: Zaremba Patrycja,Natalia Słanekoraz Katarzyna Brańka zajęła XIII pozycję.