Z Życia Szkoły

Kolejny sukces zespołu "MINIBE".

W marcu pisaliśmy o sukcesie teatralnym zespołu teatralnego z Naszej Szkoły (przypominamy, iż MINIBE został laureatem Powiatowego Przeglądu Zespołów Artystycznych w Wadowicach).
Tym razem aktorzy z "Czwórki" otrzymali III nagrodę w XIV Wojewódzkim Przeglądzie Krótkich Przedstawień i Monodramów "XIV MINIATURY TEATRALNE". Konkurs odbywał się w dniach 23 – 24 maja br. w Buczkowicach koło Bielska Białej.

Celem festiwalu było budzenie fascynacji teatrem, popularyzacja kultury i piękna żywego słowa, rozbudzanie wyobraźni twórczej u dzieci i młodzieży oraz motywowanie ich do aktywnego udziału w kulturze.
              W czasie festiwalu uczniowie nie tylko zaprezentowali swój spektakl lalkowy "Trupa pana Dropsa", ale również uczestniczyli w warsztatach teatralnych, prowadzonych przez aktorów i instruktorów. Na uroczystej gali 6 czerwca 2013r. przedstawiciele zespołu MINIBE otrzymali dyplom i nagrodę.
              Przypominamy, że zespół tworzą uczniowie z klasy IV f : Michał Talar, Martyna Pająk, Irena Kądziołka, Agnieszka Szemla, Dominika Zawiła, Kamila Nowak, Wiktoria Grygier, Karolina Swakoń, Aleksandra Proch, Julia Ekiert, Dominik Graca, Kamil Nowak, Kamil Masłoń, Miłosz Pytel, Adrian Ocieczek, Kacper Lempart.
Jeszcze raz gratulujemy młodym artystom i życzymy dalszych sukcesów!
             GRATULUJEMY!!!