Z Życia Szkoły

"Minibe - "Trupa Pana Dropsa".

20 marca 2013 r. zespół teatralny z Naszej Szkoły wystąpił na deskach Domu Kultury w Wadowicach w ramach Powiatowego Przeglądu Zespołów Artystycznych.
Zespół „Minibe” zaprezentował sztukę opartą na motywach wiesza Jana Brzechwy „Trupa Pana Dropsa”.
              Ten lalkarsko-aktorski występ bardzo spodobał się widowni i jury. Zespół Minibe został jednym z czterech laureatów przeglądu teatralnego.
Jest to tym większe osiągnięcie, iż jest to debiut grupy Minibe, która w tym składzie występowała po raz pierwszy.
              Obecnie zespół tworzą uczniowie z klasy IV f: Michał Talar, Martyna Pająk, Irena Kądziołka, Agnieszka Szemla, Dominika Zawiła, Kamila Nowak, Wiktoria Grygier, Karolina Swakoń, Aleksandra Proch, Julia Ekiert, Kamil Nowak, Kamil Masłoń, Miłosz Pytel, Adrian Ocieczek, Kacper Lempart.
             Dokładne wyniki konkursu poznamy 27 marca 2013 na gali finałowej PPZA, ale już dzisiaj gratulujemy młodym aktorom wspaniałego wyniku!