Wycieczka do Mini Zoo klasy III f

W dniu 13 czerwca 2012r. klasa III f pod opieką wychowawczyni Pani Moniki Nowak-Kowalskiej wraz z klasą III b pod opieką Pani Marii Bury pojechały trzywagonikową "ciuchcią" do Mini Zoo mieszczącego się w Inwałdzie.
Podróż była wyśmienita!
        W Mini Zoo uczniowie zobaczyli wiele zwierząt, zarówno tych hodowanych w gospodarstwach wiejskich jak i całkiem egzotycznych (kangura, świnki wietnamskie, strusia afrykańskiego i Emu, daniele, papużki i wiele innych).
        Po zwiedzeni Mini Zoo uczniowie uczestniczyli w zajęciach plastycznych, bawili się na placu zabaw oraz jedli pyszne kiełbaski.
     Po prawie pięciu godzinach przebywania w Mini Zoo, wrócili "ciuchcią" do Andrychowa.
Wycieczka była naprawdę udana.