Konkursy sportowe

III Turniej Mini Siatkówki Dziewcząt

W niedzielę 16 listopada 2014r. dwa zespoły żaczków MKS Andrychów wzięły udział w III Turnieju MINISIATKÓWKI DZIEWCZĄT "2" siatkarskich dziewcząt o Puchar Prezesa SL Salos Staniątki w Niepołomicach.

Poza naszymi zespołami zagrały drużyny SL Salos Staniątki, MKS MOS Wieliczka, UKS Wola Batorska, UKS Setbol Oświęcim, Gmina Oświęcim, UKS 22 Kraków, LUKS Sukces Komprachcice, APS Opolanka, W sumie startowały 24 zespoły.
Dziewczęta grały dwójkami. Turniej rozgrywany był w trzech etapach - system "każdy z każdym" w grupach oraz finały o końcowe lokaty w turnieju.
              Nasza pierwsza para Martyna Matlak, Julia Stokłosa oraz Oliwia Guzdek po wygraniu grupy eliminacyjnej ostatecznie uplasowała się na 8 miejcu. Druga dwójka Joanna Ślusarczyk, Wiktoria Pająk i Barbara Brońka zajęły ostatecznie 18 miejsce.
              Turniej stał na wysokim poziomie. Zawody zdominowały zespoły z MKS MOS Wieliczka, zajmując I, III, IV i V miejsce...
Dziewczęta otrzymały pamiątkowe dyplomy i koszulki.

Opiekun drużyny: Ewa Bury