Konkursy sportowe

Zawody Powiatowe w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt.

2 lutego 2012 r. osiem zespołów szkół podstawowych spotkało się Na Mistrzostwach Powiatu Wadowickiego w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt. Do Andrychowa przyjechały reprezentacje, które zajęły najwyższe miejsca w rozgrywkach gminnych. Wadowice i Andrychów reprezentowały po 2 zespoły.
               Rozgrywki odbywały się w dwóch grupach, wszystkie mecze przebiegały w sportowej atmosferze. Mamy się z czego cieszyć! Bardzo miło nam poinformować, że w meczu finałowym spotkały się dwa zespoły z Andrychowa SP2 i SP4 (opiekun Ewa Bury).
               Wygrały dziewczęta z czwórki (2:0). To już kolejny raz, kiedy w finale powiatowym spotykają się drużyny z andrychowskich podstawówek, co świadczy o wysokim poziomie tej dyscypliny sportu w naszym mieście i szkołach.

Mistrzostwo Powiatu Wadowickiego to nie pierwszy sukces dziewcząt z SP4. W tym roku szkolnym brały już udział w innych turniejach:,

27.11.2011 - II Mistrzostwa Szkół Ziemi Wadowickiej w siatkówce - zespoły mieszane chłopcy i dziewczynki, zespół z SP4 zajął I miejsce

10.12.2011 - III Turniej Mini Siatkówki Dziewcząt organizowany przez MOSiR w Oświęcimiu - zespoły dwójki,trójki i czwórki (liczba zawodniczek). W turnieju brały udział zespoły z Oświęcimia, Libiąża, Chrzanowa, Kęt i Andrychowa. Wyniki naszych dziewcząt: "czwórki" siatkarskie rocznik 1999 - I i III miejsce, "trójki" rocznik 2000 - I miejsce i "dwójki" rocznik 2001 - III miejsce.

Uczennice "Czwórki" trenują w szkole, pod szyldem MKS-u, opiekują się nimi Ewa i Paweł Bury.

W najbliższych dniach do boju staną chłopcy. Mistrzostwa w Mini Piłce Siatkowej Chłopców odbędą się również na nowym obiekcie w Szkole Podstawowej nr 4. Mamy nadzieję, że młodzi siatkarze z "Czwórki" pójdą w ślady dziewcząt.:

mecz finałowy

mecz finałowy SP4 z SP2