Konkursy sportowe

Zawody Powiatowe w Mini Piłce Siatkowej Chłopców.

3 lutego 2012 r. odbyły się rozgrywki powiatowe w Mini Piłce Siatkowej Chłopców. Do rywalizacji stanęło sześć zespołów, reprezentujących gminy powiatu wadowickiego.
              Atmosfera podczas całych finałów była fantastyczna. Wszystkie mecze odbyły się w duchu prawdziwej, sportowej rywalizacji.

I tym razem tradycji stało się zadość. W finale zmierzyły się reprezentacje szkół Gminy Andrychów - chłopcy z ZSS w Inwałdzie i SP nr 4.

Z wynikiem 2:0 zwyciężyli uczniowie "Czwórki". Tym samym spełnili swoją obietnicę, że podobnie jak ich szkolne koleżanki zostaną Mistrzami Powiatu Wadowickiego.

Mistrzowska drużyna z SP 4 to: Dominik Dyrcz, Piotr Potaszyński, Patryk Cholewa, Bartłomiej Dyrcz, Michał Kozioł, Michał Tomiak, Robert Grządziel, Damian Piwowar, Piotr Droździk i Kamil Babiński (opiekun p. Marcin Cieluch).
              Ogromnie cieszymy się z sukcesów siatkarzy i siatkarek z naszej szkoły. Gorąco im kibicujemy i trzymamy za nich kciuki, bo już pod koniec marca zarówno dziewczęta, jak i chłopcy będą reprezentować powiat wadowicki i walczyć o miano Mistrza Rejonu (zachodnia Małopolska). Nasi młodzi mistrzowie będą gospodarzami finałów rejonowych gdyż odbędą się one w Szkole Podstawowej nr 4 w Andrychowie.

mecz finałowy

Podziękowania za grę po finale

I miejsce - SP 4 Andrychów

II miejsce - Inwałd