SZKOLNE "MIKOŁAJKI".

7 grudnia br. "Koło młodych matematyków" pod opieką pani Magdaleny Kalinowskiej-Murzyn i pani Bożeny Zdzienickiej zorganizowało "Szkolne Mikołajki".
Uczniowie przebrali się w piękne stroje : MIKOŁAJA , DIABŁA I ANIOŁA - byli nie do rozpoznania zarówno przez nauczycieli jak i uczniów.
Mikołaj miał w tym dniu bardzo dużo pracy. W czasie przerw uczniowie i nauczyciele szkoły przyłączali się do wspólnej zabawy, zostawiając w specjalnie do tego celu przygotowanym koszu- prezenty dla wybranej przez siebie osoby.
W czasie lekcji Mikołaj ze swoją ekipą odwiedzał poszczególne klasy i wręczał uczniom podarki. Osoba otrzymująca prezent przechodziła test, polegający na poprawnej odpowiedzi na zadane pytanie matematyczne.

W tym dniu wszyscy świetnie się bawili. Szkoda że "Mikołaja" jest tylko raz w roku...