Konkursy sportowe

Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w
"Halowym Wieloboju Lekkoatletycznym"

17 października 2014 roku w Brzeszczach odbyły się MAŁOPOLSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W HALOWYM WIELOBOJU LEKKOATLETYCZNYM.
W zawodach wzięły udział reprezentacje dziewcząt i chłopców z Naszej Szkoły.

Drużyna składała się z 6 dziewcząt i 6 chłopców (po dwoje z klas czwartych, piątych i szóstych). Każdy zawodnik startował w czterech konkurencjach: bieg na dystansie 60 m, skok w dal, rzut piłką lekarską i w sztafecie 6x150m.
              Po bardzo zaciętej i wyrównanej rywalizacji wśród jedenastu szkół z województwa małopolskiego, biorących udział w zawodach nasi reprezentanci uzyskali bardzo dobre wyniki. Chłopcy zajęli trzecie miejsce, minimalnie przegrywając z reprezentacjami Kęt i Bulowic a dziewczynki ukończyły zawody na siódmym miejscu.
              Drużyny wystąpiły w składach:

Dziewczynki – Joanna Ślusarczyk kl. 4d, Martyna Matlak kl. 4e, Wiktoria Koim kl. 5b, Łucja Lubera kl. 5b, Paulina Mider kl. 6c, Anna Łazarz kl. 6c.

Chłopcy – Jakub Mikołajek kl. 4e, Cezary Dyląg kl. 4e, Daniel Budka kl. 5b, Paweł Dwornik kl. 5b, Dominik Graca kl. 6f, Adrian Ocieczek kl. 6f.

GRATULUJEMY!