Warsztaty językowe w Londynie

W dniach 02.07-07.07.2013r. kilkoro uczniów z naszej Szkoły brało udział w warsztatach językowych w Londynie.
         Podczas wyjazdu uczestnicy mieli okazję zwiedzić mnóstwo ciekawych miejsc, np. Tower of London, London Eye, Galerię Figur Woskowych Madame Tussaud’s, National Gallery i wiele innych.

Zorganizowano również wycieczkę do miasta uniwersyteckiego Cambridge. Każdy uczeń otrzymał zeszyt warsztatowy, zawierający pytania, dotyczące zwiedzanych obiektów, obyczajów i kultury Wielkiej Brytanii, który podlegał ocenie.
         Uczennica naszej Szkoły, Karolina Stawowczyk z kl. VId (z najmłodszej grupy wiekowej wycieczki) uzyskała największą liczbę punktów oraz wyróżnienie.

Dzięki pobytowi u rodzin angielskich uczniowie mieli niepowtarzalną okazję osłuchać się oraz porozumiewać w języku angielskim.

Koordynator
Monika Chmura