List otwarty...

Andrychów, 25.10.2011r.

Drodzy Koledzy!

Wielu z Was widziało na pewno, jak znęcano się nad młodszymi, słabszymi kolegami.
            Powiedzcie: czy na tym polega prawdziwe koleżeństwo? Na dokuczaniu i biciu?! Oczywiście, że nie! Bo czy ktokolwiek z Was chciałby znaleźć się się na miejscu takiego pokrzywdzonego słabeusza? - No właśnie! Myślicie może, że wtedy jesteście lepsi od innych? To nieprawda! Tylko tchórz atakuje słabszych. Jesteś taaaki odważny? To obroń słabszych! To prawdziwa odwaga!
             Jeśli chcecie wyróść na dobrych i mądrych ludzi, "nie patrzcie wilkiem na człowieka", "nie depczcie słabszych, nie zgrzytajcie zębami". Dołączcie do naszej akcji "Koniec z przemocą w naszej klasie!"

Wasza Koleżanka
Wiktoria