Uwaga ABSOLWENCI !!! film DVD "HISTORIA CZWÓRKI część.I i II"(1970-1976)i (1979 - 1991) - bliższe informacje w sekretariacie
      STRONA GŁÓWNA      SZKOŁA Z KLASĄ      O STRONIE      KSIĘGA GOŚCI      LINKI>
Konkursy sportowe

Sukces Lekkoatletek z Czwórki!!!
              7 maja 2013r. na Stadionie Beskid w Andrychowie odbył się finał gminny w czwórboju LA dziewcząt i chłopców / bieg na dystansie 60 m, rzut piłeczką palantową, skok w dal oraz bieg na dystansie 600 m dla dziewcząt i 1000 m dla chłopców /.
               I miejsce i awans do finałów powiatowych w kategorii dziewcząt zajęła drużyna dziewcząt ze Szkoły Podsatwowej nr 4 w Andrychowie. Chłopcy zajęli III miejsce.

              
17 maja 2013r. siedmioosobowy zespół reprezentował naszą gminę na finale powiatowym w Świnnej Porębie. W zawodach uczestniczyły drużyny za Stryszowa, Świnnej Poręby,Frydrychowic, Rzyk, Łękawicy oraz Andrychowa.
              Dziewczęta uzyskując 999 punktów w ogólnej klasyfikacji zajęły I miejsce i tym sposobem wywalczyły zasłużony awans do finałów rejonowych.

              22 maja 2013r. dzieczęta reprezentowały nasz powiat w finałach rejonowych w Brzeszczach, w których rywalizowały z drużynami z Oświęcimia, Bukowna, Regulic, Libiąża, Stryszowa, Polanki Wielkiej. Tym razem poprawiły swój wynik z zawodów powiatowych zdobywając 1025 punktów. Zajęły I miejsce i awansowały do zawodów wojewódzkich, które mają odbyć się 28 maja 2013r. na Stadionie AWF w Krakowie.

              We wtorek 28 maja na lekkoatletki wzięły udział w profesjonalnie przygotowanym Finale Wojewódzkim Czwórboju LA organizowanym przez Małopolski Szkolny Związek Sportowy, w którym rywalizowało 14 szkół z całej Małopolski. Dziewczęta walczyły dzielnie. Udało im się zdobyć aż 1055 pkt co dało im 4 miejsce.

Skład drużyny:Natalia Ślusarczyk kl. VI b, Weronika Sordyl kl. V e, Klaudia Światłoń kl. VI b, Sandra Witkowska kl. VI e, Dagmara Wiercimak kl. V e, Agnieszka Mrzygłód kl. V d, Patrycja Bogacz kl. V e,Anna Łazarz kl. IV e,


              Na wyróżnienie zasługuje Natalia Ślusarczyk, która uzyskując 250 pkt indywidualnie, zajęła 4 miejsce w ogólnej klasyfikacji. Startowały 84 zawodniczki.

Opiekunem jest p. Ewa Bury.

Wyniki:

              

 • I miejsce - SP 5 Nowy Targ


 • II miejsce - SP 91 Kraków


 • III miejsce - SP Paszyn


 • IV miejsce - SP 4 Andrychów


 • V miejsce - SP Tymbark


 • VIII miejsce Świnna Poręba

 •                 powrót do strony głównej>>>

  Konkurs na najlepszą strone internetową - COOL SITE

  www.edukator.org.pl

  certyfikat szkoły przyjaznej dziecku
  Nasza szkolna witryna otrzymała w dniu
  4 października 2006 r. "Certyfikat", jako "Strona przyjazna dziecku".

  Zagłosuj na nas! Szukaj w Interkl@sie!
  I MIEJSCE
  na najlepszą witrynę miesiąca listopada 2006 r.
  i miesiąca października 2007

  w konkursie Eduseeka!!!  Konkurs
  "Szkoła z tradycją"


  LOGO SZKOŁY  Sprawdź pogodę
  w Andrychowie!
   

  Pogoda
        © 2005  Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika
  ul. Włókniarzy 10A
  34 - 120  Andrychów
  tel./fax (033) 875 - 20 - 82,
  kontakt e-mail: sp4an@interia.pl      
  Webmaster kontakt e-mail: ew70@poczta.onet.pl
  Wszystkie prawa zastrzeżone