Łańcuch trzeźwości w Andrychowie

W środę (5.11) w godzinach od 11:00 do 11:30 na terenie Andrychowa policjanci z naszego powiatu wraz z Ośrodkiem Wspierania Rodziny w Andrychowie przeprowadzili nową akcję profilaktyczną pod nazwą "Łańcuch trzeźwości". Nasza Szkoła również wzięła udział w tej akcji. Każda klasa szósta wraz z wykonanym przez siebie transparentem, udała się na wyznaczone miejsce wzdłuż ulicy Krakowskiej.
           Akcja miała na celu uświadomienia kierowcom, że ich trzeźwość jest jednym z najważniejszych z elementów bezpieczeństwa na drodze dla nich i dla innych użytkowników.
           Relacja z akcji "Łańcuch trzeźwości" została wyemitowana w TVP Kraków w wieczornej audycji - kliknij -