Obchody "Światowego Dnia Pluszowego Misia"
w klasach I - III".
fotoreportaż ...

W listopadzie obchodziliśmy w bibliotece szkolnej ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA.
            24 listopada zaprosiliśmy dzieci z klas I i II na przedstawienie pt. „Każdy jest wyjątkowy”. W inscenizacji przygód Kubusia Puchatka wystąpiły uczennice z koła bibliotecznego.
            25 listopada w bibliotece szkolnej dzieci oglądały wystawkę książek o misiach. Klasy I, II i III realizowały, przygotowany przez bibliotekę, projekt obchodów Światowego Dnia Pluszowego Misia.
            Klasa 3d przygotowała wystawę swoich ulubionych misiów, dzieci zrobiły pyszne „misiowe” kanapki i odgadywały zagadki związane z misiami.
            A tak o święcie misia opowiada klasa 2e:

To był wyjątkowy dzień w naszej klasie!
            Przynieśliśmy do klasy swoje ulubione misie i inne pluszowe zabawki. Rozmawialiśmy o książkach oraz filmach, w których bohaterami są niedźwiadki. Zaprojektowaliśmy nowe, bardzo modne piżamki dla Misia Uszatka i wymyślaliśmy jego nowe przygody. Oglądaliśmy także film.
            Na zakończenie zorganizowaliśmy wspaniałą „misiową ucztę”. Były na niej same pyszności! Wszyscy bawiliśmy się bardzo wesoło.