Uwaga ABSOLWENCI !!! film DVD "HISTORIA CZWÓRKI część.I i II"(1970-1976)i (1979 - 1991) - bliższe informacje w sekretariacie
      STRONA GŁÓWNA      SZKOŁA Z KLASĄ      O STRONIE      KSIĘGA GOŚCI      LINKI



>
















Konkursy

"Wyniki konkursu o miano "Mistrza Przedmiotowego z Języka Polskiego"



      W dniach 1 i 2 czerwca br. odbyła się Szkolny Konkurs o miano "Mistrza Przedmiotowego z Języka Polskiego" w poziomach klas IV - VI.

Wyniki przedstawiają się następująco:

W POZIOMIE KLAS IV


miejsce

imię, nazwisko

liczba punktów

I m- MISTRZ PRZEDMIOTOWY

Patryk Gwiżdż

81

I m- MISTRZ PRZEDMIOTOWY

Julia Sochacka

81

II m

Agnieszka Bogacz

77

III m

Szymon Sopicki

76

IV m

Jakub Majdak

74

IV m

Karolina Kołcz

74

V m

Oliwia Siudak

73

VI m

Agata Magiera

71

VII m

Igor Babiński

70

VII m

Lena Kreczmer

70

VIII m

Norbert Siwek

70

VIII m

Michał Marczak

69

VIII m

Oliwia Guzdek

69

VIII m

Anna Kozakiewicz

69

IX m

Szymon Prorok

68

X m

Aleksandra Paciorek

67



Pozostali uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie to: Aleksandra Gromotka, Maciej Tomczyk, Kamil Sprynca, Zofia Górny, Zuzanna Kołcoń, Jakub Harańczyk, Ola Kowalska, Wiktoria Pająk, Weronika Byrska, Paulina Mazur, Julia Stokłosa, Krystian Bieniek, Inga Siwek, Malwina Hernas.

W POZIOMIE KLAS V

miejsce

imię, nazwisko

liczba punktów

I m- MISTRZ PRZEDMIOTOWY

Katarzyna Karpierz

82

I m- MISTRZ PRZEDMIOTOWY

Wojciech Charaszkiewicz

82

II m

75

III m

Olaf Grzybek

75

IV m

Bartosz Fijałek

72

V m

Julia Talar

71

V m

Agnieszka Kolber

71

V m

Zuzanna Sordyl

71

V m

Anita Bajgrowicz

71

VI m

Emilia Drzazga

70

VII m

Jakub Bizoń

71

VII m

Wiktor Bylica

71

VII m

Konrad Tomala

66

VIII m

Weronika Marczyńska

65

IX m

Natalia Mrowiec

64

IX m

Mateusz Polak

64

X m

Dominika Cinal

63

X m

Daria Fajfer

63



Pozostali uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie to: Ewa Żydek, Krystian Skowron, Wiktoria Koim, Oliwier Sordyl- Kuś, Artur Tomiak, Marta Magiera, Szymon Górecki, Paweł Dwornik, Kamila Kubik, Patryk Obrochta, Kamila Nizio, Justyna Zegiel, Daria Rutowicz, Aleksandra Stępak, Kamila Mikołajek, Bartłomiej Młocek, Julia Zięba, Emilia Kobiela, Maja Kręcichwost, Jakub Nałódka, Jakub Kowalski, Paweł Cwynar, Łucja Lubera.

W POZIOMIE KLAS VI

miejsce

imię, nazwisko

liczba punktów

I m- MISTRZ PRZEDMIOTOWY

Iga Grabowska

100

I m- MISTRZ PRZEDMIOTOWY

Agnieszka Kościelniak

100

I m- MISTRZ PRZEDMIOTOWY

Agnieszka Szemla

100

II m

Natasza Murzyn

94

III m

Oliwia Blok

93

IV m

Szymon Mikołajek

92

V m

Karolina Przystał

89

VI m

Wiktoria Sordyl

88

VII m

Daniel Nikliborc

86

VIII m

Aleksandra Kołaczek

85

IX m

Martyna Gzela

82

X m

Agnieszka Kukuła

81



Pozostali uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie to: Aleksandra Małkiewicz, Irena Kądziołka, Jakub Filipek, Maciej Marynczak, Jakub Skrzypiec, Alicja Grabowska, Julia Jończy, Amelia Kamuda.


Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom GRATULUJEMY!!!








powrót do strony głównej>>>

Konkurs na najlepszą strone internetową - COOL SITE



Nasza szkolna witryna otrzymała w dniu
4 października 2006 r. "Certyfikat", jako "Strona przyjazna dziecku".


Zagłosuj na nas! Szukaj w Interkl@sie!
I MIEJSCE
na najlepszą witrynę miesiąca listopada 2006 r.
w konkursie Eduseeka!!!


Konkurs
"Szkoła z tradycją"


LOGO SZKOŁY

Sprawdź pogodę
w Andrychowie! 


Pogoda





      © 2005  Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika
ul. Włókniarzy 10A
34 - 120  Andrychów
tel./fax (033) 875 - 20 - 82,
kontakt e-mail: sp4an@interia.pl      
Webmaster kontakt e-mail: ew70@poczta.onet.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone